Wrocławskie biuro DPS Software zmienia adres

Wrocławski Park Biznesu 3 - siedziba DPS Software oddział Wrocław

Wrocławskie biuro DPS Software ma nowy adres. Nowa siedziba mieści się we Wrocławskim Parku Biznesu 3, położonym w północno-wschodniej części miasta. Obiekt jest położony bezpośrednio przy trzypasmowej drodze wylotowej w kierunku Warszawy oraz w bliskiej odległości od autostradowej Obwodnicy Wrocławia, co daje doskonały dojazd od lotniska i autostrady A4.

Dokładny adres:
Wrocławski Park Biznesu 3
Budynek 3, Piętro 2, Łącznik L1
Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław

Dzięki zmianie biura klienci DPS Software i uczestnicy szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleniowe mają dostęp do nowoczesnych, przestronnych i dobrze wyposażonych sal.

Wrocławski Park Biznesu 3, charakteryzujący się postindustrialną elewacją, składa się z zespołu budynków o powierzchni 35 000m kw. Jest to unikalne miejsce z historią. W latach 1940 – 42 zostały wybudowane hale przez koncern Rheinmetall – Borsig na potrzeby produkcji wojennej. Produkowano tam amunicję, zapalniki do bomb, wyposażenie do samolotów. Po zakończeniu wojny w roku 1945 zakład został przejęty przez wojska radzieckie, które następnie w 1946 roku przekazały go władzom polskim. Kompleks został kompletnie zrewitalizowany z zachowaniem jego charakteru i dziś służy jako miejsce biznesu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej wrocławskiej siedziby i przy okazji zwiedzenia pięknego miasta Wrocław.

DPS Software ma biura w sześciu miastach: Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie i Wrocławiu.