Nowa mysz CadMouse Pro Wireless już do kupienia – precyzyjna, ergonomiczna i bez kabla

CadMouse Pro Wireless dla SOLIDWORKS

CadMouse Pro Wireless została zaprojektowana z myślą o wyjątkowo wygodnym użytkowaniu podczas długich sesji w CAD. Urządzenie zapewnia doskonałą ergonomię pracy, posiada dedykowany przycisk środkowy, czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości oraz wbudowany akumulator o żywotności do trzech miesięcy użytkowania między ładowaniami. Z trwałością przewidzianą na 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless jest podstawą każdego zestawu narzędzi dla specjalisty CAD.

Wyjątkowa ergonomiczna konstrukcja CadMouse Pro Wireless obejmuje idealny rozkład przycisków, wyprofilowany kształt z nachyloną krawędzią i wygodne oparcie pod kciuk dla naturalnego umiejscowienia dłoni, jak również dedykowany środkowy przycisk myszy stworzony specjalnie dla potrzeb profesjonalisty CAD oraz przyjemne w użyciu, inteligentne kółko przewijania. Cechy te gwarantują, że dyskomfort wynikający z napięcia mięśni i ścięgien napotykanych podczas długich sesji w CAD z wykorzystaniem zwykłych myszy, będzie dużo mniejszy.

CadMouse Pro Wireless do wyboru, na kablu lub bez

CadMouse Pro Wireless daje użytkownikom pewność zerowego wygładzania, przyspieszania lub filtrowania w celu osiągnięcia precyzyjnych wyników w każdym projekcie. Czujnik o wysokiej rozdzielczości i adaptacyjnej częstotliwości próbkowania do 1000 Hz tworzą idealną mysz dla codziennych potrzeb zawodowych specjalistów CAD.

Elastyczna łączność

Mysz CadMouse Pro Wireless można połączyć z komputerem na trzy sposoby: dzięki technologii Bluetooth Low Energy 4.0, uniwersalnemu odbiornikowi 3Dconnexion lub kablowi z mikro-USB. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy zapewnia do trzech miesięcy bezprzewodowego użytkowania pomiędzy ładowaniami (żywotność akumulatora przy założeniu 8-godzinnej pracy, 5 dni w tygodniu), co pozwala profesjonalistom CAD zająć się intensywnie pracą, a nie martwić o poziom energii pozostałej w myszy.

Etui dla CadMouse Pro Wireless

Mysz dostępna z etui

Współcześnie nowoczesne stacje robocze CAD często zmieniają lokalizację, dlatego zabezpieczenie mobilnych urządzeń jest tak istotne. 3Dconnexion do myszy dodaje kompaktowe, lekkie, sztywne etui, które ochroni produkt podczas podróży.

Funkcje i właściwości nowej myszy

  • 7 przycisków (5 programowalnych, łącznie z dedykowanym przyciskiem środkowym)
  • Ergonomiczny kształt zapewniający wygodną pracę w CAD
  • Trzy sposoby łączności: uniwersalny odbiornik USB, Bluetooth, kabel
  • Energooszczędny optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości
  • Akumulator o żywotności do 3 miesięcy użytkowania
  • Specjalnie zaprojektowane ślizgacze PTFE
  • Programowalne menu radialne
  • Kółko przewijania Smart Mouse Wheel 2
  • Funkcja QuickZoom
  • Najnowsze sterowniki można pobrać ze strony 3DConnexion

Mysz 3D dostępna w sklepie online

Najnowsza mysz 3DConnexion jest już dostępna w oficjalnym sklepie internetowym w cenie 500 zł netto (bezpłatna dostawa). Przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

CadMouse Pro Wireless Kup Teraz