Jak się modeluje w SOLIDWORKS Industrial Designer? Zobacz prezentację wideo.

SOLIDWORKS Industrail Designer

Tworzenie, analiza i wybór koncepcji przemysłowych to obszary, w których SOLIDWORKS Industrial Designer niezwykle przyspiesza proces projektowania produktu. Pomysły można łatwo przenosić na ekran komputera, badać formy oraz płynnie i elastycznie wykonywać iteracje projektów bezpośrednio w modelu cyfrowym. wyjątkowo elastyczny, interaktywny tok pracy w niepowtarzalny sposób łączący zalety ręcznego szkicowania z modelowaniem swobodnym Sub-D, opartym na operacjach i pozbawionym historii.

Nowa droga od koncepcji do projektu – wykorzystaj SOLIDWORKS Industrial Designer

  • Szkicowanie koncepcyjne dostarcza łatwych w użyciu narzędzi do tworzenia koncepcji i pomysłów opartych na szkicach.
  • Zintegrowane swobodne i parametryczne modelowanie powierzchni/brył łączy zalety swobodnego dzielenia podrzędnego, parametrycznego modelowania brył i powierzchni z bezpośrednim edytowaniem, co pozwala na odwzorowywanie pomysłów w ulubiony sposób, aby szybko realizować pomysły oraz pozyskiwać nowych klientów.
  • Bezpośrednia edycja umożliwia łatwe przekształcanie zarówno macierzystej, jak i importowanej geometrii brył, co skraca czas ponownego modelowania i pozwala skupić się na rozwijaniu innowacji.
  • Narzędzia realistycznego renderowania pozwalają na tworzenie doskonałych obrazów pomocnych w dokładnej prezentacji oczekiwanego wyglądu gotowego produktu.
  • Uproszczone funkcje udoskonalania projektu umożliwiają szybkie przejście od szkiców koncepcyjnych do skomplikowanych geometrii 3D

Koncepcyjne modelowanie produktów w 3D CAD - SOLIDWORKS Industrial Designer

SOLIDWORKS Industrial Designer uelastycznia proces projektowania przemysłowego, dając większą możliwość rozwoju innowacyjności. Oprogramowanie jest oparte na platformie 3dEXPERIENCE i może być wykorzystywane samodzielnie albo w połączeniu z SOLIDWORKS CAD3D.

Dzięki dostępowi do danych przez chmurę dane projektowe zespołów zawsze są aktualne, bezpieczne i chronione. Zarówno przemysłowe, jak i mechaniczne zespoły projektowe czy też pojedynczy projektanci mogą komunikować się z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, aby łatwo współpracować przy innowacyjnych przedsięwzięciach.

Platforma 3dEXPERIENCE stanowiąca fundament oprogramowania SOLIDWORKS Industrial Designer zapewnia innowacyjne funkcje wspomagające komunikację i współpracę nad projektem.

  • Dostęp do koncepcji kreatywnych całego zespołu, umożliwiający wybór najlepszego rozwiązania projektowego.
  • Współpraca wewnętrzna i zewnętrzna z dostawcami oraz klientami w ramach zespołu projektowego w otwartym procesie rozwoju innowacji.
  • Angażowanie interesariuszy w dowolnym momencie poprzez udostępnianie projektów w ich indywidualnych systemach komunikacji.
  • Zbieranie opinii oraz informacji zwrotnych na temat projektu od interesariuszy przy użyciu prostych i znanych narzędzi sieciowych.

Jak się projektuje w SOLIDWORKS ID?

Obejrzyj krótki film pokazujący sposób pracy w rozwiązaniu Industrial Designer

 


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać wersję DEMO?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza: