Manipulator 3D SpaceMouse Enterprise + CadMouse. Pracuj jeszcze efektywniej.

Manipulatory 3D - SpaceMouse oraz CadMouse od 3DConnexion

Równoczesne korzystanie z SpaceMouse Enterprise i CadMouse pozwala na jeszcze większe podniesienie wydajności i komfortu pracy. 3Dconnexion nazywa to synergią oburęcznej obsługi — w takiej konfiguracji manipulator 3D SpaceMouse Enterprise pozwala na wygodne ustawiania widoku lub pozycji obiektu, a mysz CadMouse spoczywająca na dedykowanej podkładce CadMouse Pad umożliwia efektywne wykonywanie pozostałych zadań. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych.

Przetestuj manipulatory 3D – skorzystaj z 14-dniowych, bezpłatnych i niezobowiązujących do zakupu testów.

Manipulator 3D SpaceMouse Enterprise – stworzony z myślą o najwyższej wydajności

SpaceMouse Enterprise — najbardziej zaawansowana technicznie mysz 3D opracowana przez firmę 3Dconnexion — posiada proste w obsłudze i zwiększające wydajność właściwości, umożliwiające lepsze zrozumienie trójwymiarowych projektów w czasie rzeczywistym.  Mysz SpaceMouse Enterprise to również najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek stworzyli inżynierowie 3DConnexion. Szeroki wachlarz dużych przycisków klawiaturowych, który obejmuje definiowalne przyciski szybkich widoków QuickViews i klawisze specjalne klawiatury, gwarantuje jeszcze rzadsze odrywanie ręki od myszy 3D.

Mysz CadMouse – pierwsza na świecie mysz komputerowa dedykowana dla inżynierów CAD

Inne myszy nie zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach CAD, ale mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została przygotowana specjalnie dla nich. Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie do pracy w środowisku CAD.

Konieczność ciągłego klikania kółka myszy odchodzi do lamusa, zaawansowany czujnik laserowy oraz dedykowany przycisk środkowy myszy zapewnia wysoką precyzję i komfort pracy. Zaawansowane kółko Smart Scroll gwarantuje pełną kontrolę nawigacji. Będziesz się również dziwić, że praca bez funkcji QuickZoom — wygodnego zmniejszania/powiększania wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia — była w ogóle możliwa.

Podkładka CadMouse Pad – idealne połączenie prędkości z precyzją

Podkładka pod mysz CadMouse Pad firmy 3Dconnexion, pokryta wysokiej jakości powłoką z mikrotekstury, zapewnia idealne połączenie prędkości i kontroli. Powłoka została opracowana specjalnie pod kątem myszy CadMouse firmy 3Dconnexion i dzięki idealnej równowadze pomiędzy tarciem statycznym i kinetycznym umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą. Oznacza to, że mysz CadMouse porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.

Podkładka CadMouse Pad od 3DConnexion - Manipulator 3D SpaceMouse