TŁOCZNIKI WIELOTAKTOWE W LOGOPRESS

Logopress3™ BLANK oferuje analizę elementów skończonych wraz z możliwością rozkładania modeli, wspomagające projektantów i/lub osoby szacujące łatwe określenie teoretycznego rozkroju skomplikowanych części tłoczonych. Logopress3 ™ BLANK nie jest narzędziem jedynie przeznaczonym do przemysłu matrycowego czy narzędziowego.

25 LAT SUKCESÓW

Aż do 2002 roku firma dostarczała rozwiązania programowe 2D we Francji. W 2000 roku, po 3 latach badań i rozwoju w technologii 3D, Logopress zdecydował się również pracować parametryczne rozwiązania 3D i rozszerzyć swoją działalność na cały świat. Rozwiązania Logopress3™ są obecnie stosowane w ponad 30 krajach na całym świecie.

Interfejs

Logopress
Logopress dodatek dla SOLIDWORKS
Logopress
Logopress dla SOLIDWORKS
Logopress dla SOLIDWORKS

Wideo

Podstawowe funkcje systemu

Rozkładanie Blach (Part Flattering). Moduł, który umożliwia rozkładanie skomplikowanych zgięć. Od teraz można szybko tworzyć teoretyczne rozłożenia elementów utworzonych w oprogramowaniu SOLIDWORKS, tworzyć rozwinięcia obiektów nie posiadających grubości takich jak powierzchnie, a także rozkładać modele, które nie posiadają przetłoczenia.
Rozkrój blachy(Strip Layout). Moduł ten pozwala w bardzo szybki sposób tworzyć arkusze, na których w kolejnych stacjach będą przedstawiane takty tłocznika. Używa się go po utworzeniu rozłożenia elementu. Podczas zautomatyzowanego tworzenia stempli na jednej stacji, generowane są informacje jaki jest ażur na pozostałych.
Tłocznik wielotaktowy (Tool Creation). Dzięki niemu możliwe jest automatyczne tworzenie formujących, gnących i tnących się stempli wykorzystywanych w budowie tłoczników. Moduł ten zdecydowanie przyspiesza proces ich konstruowania, a Logopress po utworzeniu stempli wykonuja automatyczne wycięcia otworów w odpowiednich płytach.

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane