TŁOCZNIKI WIELOTAKTOWE W LOGOPRESS

Logopress3™ BLANK oferuje analizę elementów skończonych wraz z możliwością rozkładania modeli, wspomagające projektantów i/lub osoby szacujące łatwe określenie teoretycznego rozkroju skomplikowanych części tłoczonych. Logopress3 ™ BLANK nie jest narzędziem jedynie przeznaczonym do przemysłu matrycowego czy narzędziowego.

25 LAT SUKCESÓW

Aż do 2002 roku firma dostarczała rozwiązania programowe 2D we Francji. W 2000 roku, po 3 latach badań i rozwoju w technologii 3D, Logopress zdecydował się również pracować parametryczne rozwiązania 3D i rozszerzyć swoją działalność na cały świat. Rozwiązania Logopress3™ są obecnie stosowane w ponad 30 krajach na całym świecie.

Interfejs

Logopress
Logopress dodatek dla SOLIDWORKS
Logopress
Logopress dla SOLIDWORKS
Logopress dla SOLIDWORKS

Wideo

Podstawowe funkcje systemu

Rozkładanie Blach (Part Flattering). Moduł, który umożliwia rozkładanie skomplikowanych zgięć. Od teraz można szybko tworzyć teoretyczne rozłożenia elementów utworzonych w oprogramowaniu SOLIDWORKS, tworzyć rozwinięcia obiektów nie posiadających grubości takich jak powierzchnie, a także rozkładać modele, które nie posiadają przetłoczenia.
Rozkrój blachy(Strip Layout). Moduł ten pozwala w bardzo szybki sposób tworzyć arkusze, na których w kolejnych stacjach będą przedstawiane takty tłocznika. Używa się go po utworzeniu rozłożenia elementu. Podczas zautomatyzowanego tworzenia stempli na jednej stacji, generowane są informacje jaki jest ażur na pozostałych.
Tłocznik wielotaktowy (Tool Creation). Dzięki niemu możliwe jest automatyczne tworzenie formujących, gnących i tnących się stempli wykorzystywanych w budowie tłoczników. Moduł ten zdecydowanie przyspiesza proces ich konstruowania, a Logopress po utworzeniu stempli wykonuja automatyczne wycięcia otworów w odpowiednich płytach.

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha