Licencje SOLIDWORKS w specjalnej ofercie „Połączone & Sprzężone” – skorzystaj!

Mechatronika bez granic - Połączone i sprzężone - Promocja SOLIDWORKS

Etapy planowania i projektowania w Twojej firmie pod kontrolą narzędzi SOLIDWORKS  – wybierz pakiet Electrical, PCB lub MCAD i zaoszczędź do 5 747€!

Inteligentne urządzenia, aparaty i maszyny łączą coraz więcej elementów sterowania w jednej konstrukcji mechanicznej. Wczesna integracja projektu płytki obwodu drukowanego z konstrukcja mechaniczna stanowi podstawę lepszego projektu, stworzonego w krótszym czasie. SOLIDWORKS PCB stanowi wsparcie podczas standardowego projektowania obwodu drukowanego, łącząc się z SOLIDWORKS MCAD w jedno środowisko współpracy.

 

Podczas produkcji, a następnie podczas uruchomienia, należny unikać niezgodności w instalacji, powadzeniu kabli i przewodów oraz połączeń elektrycznych, a także należny zapewnić unikatowy numer artykułu. SOLIDWORKS Electrical stanowi wsparcie w klasycznej dokumentacji elektrycznej, wbudowanej w unikalną mechatroniczną integrację z SOLIDWORKS MCAD.

Idealne rozwiązania dla projektów MCAD:

  • Zespól ds. rozwoju – zintegrowana platforma pracy dla konstruktorów, inżynierów elektryków i elektroników,
  • Profesjonalna platforma dla projektów elektrycznych, dokumentacji produkcyjnej i projektów płytek drukowanych,
  • Asocjatywne połączenie projektów z obszarów elektroniki i elektryki z konstrukcjami mechanicznymi,
  • Jasna, elektro-mechaniczna lista materiałów na wczesnym etapie rozwoju.

Wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom*:

PAKIETY:

CENA PAKIETU2

OSZCZĘDNOŚĆ3

1 licencja SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional 2.880€ 1.806€
1 licencja SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional

1 licencja SOLIDWORKS Electrical 3D1

 5.790€  3.896€
1 licencja SOLIDWORKS Schematic Schematic Professional

1 licencja SOLIDWORKS Electrical 3D

1 licencja SOLIDWORKS Standard (MCAD)

 8.625€ 5.747€
1 licencja SOLIDWORKS PCB  2.880€ 1.806€
1 licencja SOLIDWORKS PCB

1 licencja SOLIDWORKS Standard (MCAD)

 5.855€  3.832€


1 – Wymaga licencji SOLIDWORKS MCAD | 2 – nie uwzględnia ceny rocznej subskrypcji | 3 – cena uwzględnia roczną subskrypcję

*Oferta jest ważna tylko do 29.06.2018 i obowiązuje na terenie Polski. Przedstawione ceny są cenami netto. Oferta nie może być łączona z innymi i nie tyczy się Licencji Edukacyjnych. Oferta obowiązuje tylko w przypadku jednoczesnego zakupu usługi subskrypcji na minimum rok, zgodnie z aktualnym cennikiem SOLIDWORKS. Usługa subskrypcji musi zostać zakupiona dla każdej zakupionej licencji. 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha