PMDesk w ofercie specjalnej

POZOSTAŁO 28 LICENCJI

Nie wiesz na jakim etapie są zadania w projekcie w Twojej firmie? Masz problem z zarządzaniem projektami, delegacją pracy i ciągłym przesyłaniem e-maili?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie – PMDesk to innowacyjny system służący do zarządzania projektami w branży inżynierskiej.  PMDesk usprawnia harmonogramowanie projektów, śledzenie postępów prac oraz kontrolę nad dostępnością zasobów. System wspomaga cały proces realizacji projektu od pomysłu, poprzez konstrukcję, technologię, produkcję, aż do wycofania wyrobu z produkcji. Usprawnia także komunikację pomiędzy działami w firmie, zaangażowanymi w pracę nad projektem.

Skorzystaj z oferty specjalnej  Przy zakupie SOLIDWORKS PDM Professional otrzymasz bonus – licencję PMDesk* wraz ze szkoleniem online. Do rozdania mamy 50 licencji. Warto się pośpieszyć – liczy się kolejność zamówień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PMDesk

– Oferta jest ważna do końca 2016 roku –  

*dotyczy licencji PMDesk EDITOR wraz z roczną subskrypcją. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha