Kosmiczne upusty na koniec roku 2018 – Sprawdź promocję na SOLIDWORKS!

Kosmiczne upusty SOLIDWORKS 2018

Promocja “KOSMICZNE UPUSTY” to kilka dni świątecznych cen w DPS Software. Specjalne warunki zostaną przedstawione wyłącznie zarejestrowanym uczestnikom. Wypełnij formularz, aby już dzisiaj poznać więcej szczegółów.

  • Liczba licencji SOLIDWORKS dostępnych w promocji jest ograniczona,
  • Liczy się kolejność przesłanych zgłoszeń.

Promocja “Kosmiczne Upusty” dostępna jest wyłącznie w ofercie DPS Software i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

Chcesz otrzymać KOSMICZNY UPUST – ZAREJESTRUJ SIĘ! To nic nie kosztuje!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha