Główne korzyści używania SolidCAM SOLIDWORKS CAM/CAD3D

Oprogramowanie SOLIDWORKS CAM SOLIDCAM SOLID

SolidCAM to kompletny, “najlepszy w swojej klasie” CAM do programowania maszyn CNC w SOLIDWORKS

Oprogramowanie SolidCAM, zawierające rewolucyjny iMachining, jest w pełni zintegrowane z SOLIDWORKS i tworzy ścieżki narzędzia mające stałe powiązanie z modelem. Wszystkie operacje obróbcze mogą być definiowane, obliczane i weryfikowane bezpośrednio na parametrycznym złożeniu, w środowisku SOLIDWORKS co niesie ze sobą wiele korzyści.

Wszystkie geometrie 2D i 3D wykorzystywane do obróbki są w pełni asocjatywne z modelem SOLIDWORKS. Po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w modelu SOLIDWORKS, wszystkie operacje CAM zostaną automatycznie zaktualizowane.

Główne korzyści używania SolidCAM w SOLIDWORKS:

  • Bezproblemowa integracja w jednym oknie; wspólny wygląd i interfejs SOLIDWORKS
  • Pełna asocjatywność: w przypadku zmiany modelu SOLIDWORKS, ścieżki narzędzia są automatycznie aktualizowane
  • SolidCAM od ponad 10 lat posiada status SOLIDWORKS Gold Partner
  • SolidCAM pracuje w trybie złożenia SOLIDWORKS; łatwe definiowanie mocowania, oprzyrządowania i narzędzi
  • Możliwość dostosowania pakietu SolidCAM + SOLIDWORKS do typu maszyny CNC i rodzaju produkcji
  • SolidCAM oferuje pakiet zintegrowanego rozwiązania SolidCAM + SOLIDWORKS = CAM/CAD  w konkurencyjnej cenie

solidcam-01

Opinie użytkowników SolidCAM

SOLIDWORKS CAM/CAD3D ze zintegrowanym SOLIDCAM automatyzuje produkcję systemów testowania układów scalonych w firmie Essai. Deniz Valle, Główny Technolog korporacji Essai:

  • “Ponieważ SolidCAM jest w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS, w rzeczywistości opracowujemy technologię CAM wewnątrz SOLIDWORKS.”
  • “Takie podejście skraca proces uczenia się programistów, daje większe możliwości wpływu na projekt i produkcję oraz zapewnia wspólne narzędzie współpracy między projektantami i technologami.”
  • “Zintegrowane podejście ułatwia dyskusje i rozwiązywanie problemów produkcyjnych, ponieważ każdy pracuje z tym samym modelem w tym samym środowisku. O wiele łatwiej rozmawia się o problemach i funkcjach pracując w zintegrowanym systemie.”

Certyfikowane oprogramowanie SOLIDWORKS CAM/CAD3D wspierany SolidCAM

Larry Rehak, Intricate Metal Forming Co:

“W ciągu ostatnich 45 dni, od momentu zainstalowania wersji testowej SolidCAM zintegrowanej z SOLIDWORKS, potrafiłem przygotować programy obróbki skomplikowanych części i uruchomić je bez obaw. Maszyna wydaje się działać płynniej niż dotychczas, narzędzia zużywają się wolniej i ogólny poziom zaufania do obróbki jest wysoki. Z łatwością dam radę przeszkolić moich kolegów z obsługi SolidCAM. Oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i posiada bardzo dobre tutoriale szkoleniowe.”

Terry Kramer, Kramer Design Corp.:

 “Ścisła integracja z SOLIDWORKS sprawia, że ​​cykl od-projektu-do-produkcji jest prosty i szybki. Wsparcie techniczne zespołu SolidCAM jest bardzo solidne. Zajmuję się opracowaniem dość złożonych 4-osiowych projektów i SolidCAM obsługuje je bardzo ładnie.”

Dzięki oprogramowaniu SOLIDCAM możesz oszczędzić aż do 70% czasu obróbki. Program posiada wiele możliwości takich jak innowacyjna technologia iMachining 3D, obsługuje frezowanie 2.5D, frezowanie 3D HSS i HSM, frezowanie wieloosiowe płynne czy toczenie z frezowaniem. I to wszystko w jednym oknie zintegrowanym z SOLIDWORKS!

Przejdź do strony, pobierz i wypróbuj SolidCAM.

 


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać wersję DEMO?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza: