Konferencja Dni Chłodnictwa w Poznaniu | 27-28 listopad

Dni chłodnictwa solidworks flow simulation

Dni Chłodnictwa – to najstarsza w branży HVACR polska konferencja naukowo-techniczna, organizowana od 1966 r. Dni Chłodnictwa to tradycja i niezaprzeczalny wkład w rozwój krajowego chłodnictwa i klimatyzacji, ale i możliwość zapoznania się z trendami oraz rozwiązaniami technicznymi aktualnie panującymi na światowych rynkach. To także szansa  na kontakt z przedstawicielami największych globalnych marek i osobistościami świata nauki.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 27-28 listopada w Hotelu Altus, zlokalizowanym w sercu stolicy Wielkopolski i po raz czwarty połączona zostanie z plebiscytem branżowym organizowanym przy wsparciu Towarzystwa Chłodnictwa, Klimatyzacji i Pomp Ciepła SIMP w Poznaniu.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: „Aktualne trendy w rozwiązaniach technicznych urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła”.

Program 50. Dni Chłodnictwa podzielony został na pięć bloków tematycznych: blok informacyjny, w którym poruszone zostaną aktualne i ważkie zagadnienia związane z funkcjonowaniem polskiej branży HVACR, blok naukowy, obejmujący prezentację badań naukowych nad nowymi technologiami oraz blok produktowo-technologiczny, dotyczący nowości rynkowych i trendów oraz dwa bloki dedykowane – dla instalatorów i projektantów.

W bloku projektowym konferencji firma DPS Software będzie miała swojego reprezentanta z prezentacją oraz warsztatami pt. : „Intuicyjne narzędzie CFD (obliczeniowa mechanika płynów) SOLIDWORKS Flow Simulation”

Program SOLIDWORKS Flow Simulation umożliwia projektantom symulacje przepływów płynu lub gazu w rzeczywistych warunkach, a także sprawdzanie hipotetycznych scenariuszy i przeprowadzanie efektywnych analiz przepływu cieczy, wymiany ciepła oraz sił oddziałujących na lub przez komponenty. Odchylenia projektowe można szybko porównywać w celu podejmowania trafniejszych decyzji, co przekłada się na produkty o lepszej wydajności.

SOLIDWORKS Flow Simulation oferuje specjalistyczne narzędzia branżowe dedykowane dla branży HVAC, w tym m.in. praktyki i metodologie symulacji — moduł ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania? Jesteś zainteresowany prezentacją oprogramowania CAD/CAE?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.