KH-Kipper Partnerem studenckiej Model Manii Fast & Studious!

KH-Kipper - Partner Konkursu Fast And Studious

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do grona sponsorów organizowanego przez DPS Software konkursu dołącza KH-Kipper – wiodący w Polsce producent zabudów-wywrotek na samochody ciężarowe. Firma zorganizuje płatne staże w biurze konstrukcyjnym dla najlepszych uczestników konkursu.

Od 21 lat firma zajmuje się projektowaniem i produkcją przyczep, naczep, urządzeń hakowych, które w 90% są eksportowane do Europy, Azji, czy Afryki. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 360 osób w dwóch zakładach produkcyjnych, zlokalizowanych w Kajetanowie i w Skarżysku-Kamiennej.

KH-Kipper wsparło nasz cykliczny Konkurs Fast&Studious oferując wakacyjne, płatne staże dla najlepszych w końcowej klasyfikacji studentów. Stanowi to doskonałą okazję do zdobycia cennej wiedzy, praktycznego doświadczenia w pracy z kadrą inżynierską.  Dodatkowo, konstruktorzy KH-Kipper jako swoje narzędzia pracy wykorzystują całą gamę rozwiązań SOLIDWORKS. Dokładne szczegóły praktyk podamy już niebawem.

Fast And Studious Grand Prix 5 – walcz o staż!

Nie zwlekaj! Kolejne, 5. Grand Prix już 21 kwietnia o godzinie 20.00. Weź udział i walcz o cenne nagrody, w tym staż w KH-Kipper!

Fast And Studious - Model Mania Student - KH-Kipper