WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA FORM WTRYSKOWYCH

IMOLD dla SOLIDWORKS jest obecnie najlepszym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie form wtryskowych, wysoce automatyzującym proces modelowania i tworzenia dokumentacji. Program jest oparty na doświadczeniach inżynierów, na co dzień zajmujących się tego typu konstrukcjami, a w połączeniu z możliwościami SOLIDWORKS otrzymano w efekcie wysoce wydajną, prowadzącą krok po kroku przez tok opracowania, łatwą w obsłudze aplikację.

BEZBŁĘDNE FORMY

Imold pomaga tworzyć bezbłędne formy a co za tym idzie, podnosi wydajność projektantów form nawet dwukrotnie (w porównaniu do projektowania tradycyjnego w 3D CAD). Skrócenie czasu wykonania projektu w połączeniu z aplikacją SolidWorks redukuje w dużym stopniu czas dostarczenia produktu końcowego na rynek.

Wideo

 

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane