WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA FORM WTRYSKOWYCH

IMOLD dla SOLIDWORKS jest obecnie najlepszym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie form wtryskowych, wysoce automatyzującym proces modelowania i tworzenia dokumentacji. Program jest oparty na doświadczeniach inżynierów, na co dzień zajmujących się tego typu konstrukcjami, a w połączeniu z możliwościami SOLIDWORKS otrzymano w efekcie wysoce wydajną, prowadzącą krok po kroku przez tok opracowania, łatwą w obsłudze aplikację.

BEZBŁĘDNE FORMY

Imold pomaga tworzyć bezbłędne formy a co za tym idzie, podnosi wydajność projektantów form nawet dwukrotnie (w porównaniu do projektowania tradycyjnego w 3D CAD). Skrócenie czasu wykonania projektu w połączeniu z aplikacją SolidWorks redukuje w dużym stopniu czas dostarczenia produktu końcowego na rynek.

Wideo

 

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha