Grupa DPS poszerza ofertę o kolejne rozwiązania ERP od Sage

Grupa DPS powiększa ofertę o kolejne rozwiązania od Sage

DPS Systems, spółka należąca do Grupy DPS, podpisała umowę o współpracy z firmą Sage Polska w zakresie oprogramowania Sage | Enterprise Management. To kolejne w ofercie Grupy rozwiązanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw, szukających narzędzi i wsparcia dla wszystkich kluczowych procesów w organizacji od jednego dostawcy.

Grupa DPS jest od lat największym dystrybutorem produktów Sage w Niemczech. W Polsce współpraca obu firm rozpoczęła się wiosną 2018 roku, gdy DPS Software, dostawca oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM została partnerem Sage w zakresie systemów ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Umowa Sage i DPS Systems, kolejnej spółki należącej do Grupy DPS, umożliwi dostarczanie i wdrażanie rozwiązań w średnich i większych przedsiębiorstwach produkcyjnych. DPS Systems specjalizuje się w realizacji złożonych, kompleksowych projektów informatycznych i jest obecnie największym w Polsce dystrybutorem systemu Impuls Evo.

Przez ostatnie lata, dokładnie analizowaliśmy rynek systemów ERP pod kątem systemów informatycznych, które będą w stanie spełnić wszystkie potrzeby średnich i dużych przedsiębiorstw, a ich obsługa będzie łatwa i intuicyjna. Wybór był oczywistyzaznacza Paweł Dziadosz, członek zarządu DPS Systems –  Sage | Enterprise Management jest idealnym rozwiązaniem dla firm produkcyjnych, które myślą o ekspansji lub funkcjonują już poza polskimi granicami. Pozwala z powodzeniem operować na wielu rynkach o odmiennych systemach walutowych czy regulacjach legislacyjnych.

Jak zapewnić klientom najwyższej jakości serwis, zwiększyć dostępność produktu i rozwinąć ofertę w sytuacji rosnącego popytu na zaawansowane systemy ERP? Stworzyć zespół partnerski z najlepszych na rynku, w którym nie mogło zabraknąć tak dynamicznej i zaangażowanej ekipy jak DPS Software – dodaje Aneta Waszkiewicz, Head of NCA Sales w Sage.

Sage | Enterprise Management przyspiesza podstawowe procesy biznesowe od zakupów i produkcji przez zapasy, sprzedaż, obsługę klienta po zarządzanie finansami. System nie wymaga dużych inwestycji w zasoby IT czy ludzkie i posiada szereg wbudowanych funkcji gotowych do użycia w branżach związanych z dystrybucją, produkcją czy usługami.

Grupa DPS to także wysokiej klasy specjaliści, którzy zajmują się wdrożeniami, świadczą usługi powdrożeniowe oraz szkoleniowe. Programiści firmy jako pierwsi na rynku opracowali moduł ERP+ integrujący narzędzia CAD/CAM/PDM z systemami ERP. Nowością w ofercie jest rozwiązanie integrujące SOLIDWORKS z systemami Sage.

Działania podejmowane przez Grupę DPS dyktowane są potrzebami naszych klientów, którzy stoją przed wyzwaniami kolejnej rewolucji przemysłowej. Nasz portfel zbudowaliśmy w taki sposób, aby każdemu przedsiębiorstwu, bez względu na jego wielkość i zasoby finansowe, móc dostarczyć szyte na miarę rozwiązania dla wszystkich  procesów w organizacji – podkreśla Paweł Dziadosz.

Kompleksowe podejście Grupy DPS do zakresu oferowanych usług jest dla klientów gwarancją właściwych wyborów, począwszy od etapu analizy potrzeb biznesowych, doboru optymalnej oferty rozwiązań, udanego wdrożenia, szkolenia i wsparcia technicznego.


Masz dodatkowe pytania dotyczące rozwiązań Sage | Enterprise Management?  Myślisz o integracji CAD-ERP w swojej firmie? A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00, a przedstawimy Ci ofertę:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.