Prestiżowe wyróżnienie dla DPS Software za dynamiczny rozwój – rozdano Gazele Biznesu 2017

Gazele Biznesu 2017

7 marca w Warszawie odbyła się uroczysta gala Gazele Biznesu, podczas której redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu nagrodziła najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jednym z laureatów tego prestiżowego wyróżnienia została firma DPS Software Polska.

Gazele Biznesu to najstarszy i jeden z najważniejszych plebiscytów podsumowujących osiągnięcia polskich przedsiębiorstw. Aby otrzymać ten zaszczytny tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Joanna Bator z DPS Software Polska (pierwsza od lewej) odbiera dyplom “Gazele Biznesu 2017”

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

laureaci Gazel Biznesu 2017, rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

DPS Software Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą w grupie DPS. Tylko w ubiegłym roku odnotowaliśmy 20 proc. wzrost przychodu. Nieustannie powiększamy naszą ofertę o nowe rozwiązania biznesowe i inżynierskie, z których korzystają działające na polskim rynku firmy – komentuje Thomas Rubbe, Członek Zarządu DPS Software Sp. z o.o. – Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni tytułem Gazeli Biznesu, ale też cieszy nas, gdy na liście wyróżnionych możemy znaleźć klientów DPS Software, bo naszą misją jest wspieranie ich rozwoju.

Joanna Bator i Kamila Kralczyńska z DPS Software z dyplomem

Gazele Biznesu to coroczny plebiscyt organizowany od 2000 roku. Konkurs przeprowadzany jest w również w Szwecji, Danii, Estonii, Słowenii, na Litwie oraz Łotwie. Ranking z 2017 roku wyłonił kolejne Gazele Biznesu i wyróżnił firmy, które zaznaczają swoją mocną pozycję na rynku i doskonale radzą sobie z konkurencją.