Użytkownicy SOLIDWORKS w Warszawie – foto i videorelacja z konferencji DPS FORUM 2018

Fotorelacja i Videorelacja z DPS Forum 2018

W dniu 17 października 2018r. DPS Software był organizatorem Konferencji Nowoczesnych Technologii, odbywającej się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Tegoroczne wydarzenie było już siedemnastym spotkaniem użytkowników oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM/ERP.

Założeniem zainicjowanej w 2001 roku przez DPS Software (wtedy CNS Solutions) konferencji było stworzenie platformy pozyskania nowej wiedzy oraz wymiany informacji i doświadczeń między użytkownikami SOLIDWORKS. Dlatego też zawsze podczas DPS FORUM swoją premierę ma nowa wersja tego oprogramowania. Eksperci DPS Software zaprezentowali najciekawsze funkcje, dodatki oraz możliwości SOLIDWORKS 2019.

DPS FORUM to wydarzenie na skalę Europejską. Dzień po warszawskiej edycji odbyła się konferencja w Fellbach w Niemczech, a 7 listopada odbędzie się  w kolejnym niemieckim mieście – Münster. Łącznie w DSP FORUM weźmie udział ok. 1400 uczestników.

Honorowy patronat nad DPS FORUM objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, a partnerami wydarzenia były firmy i marki: SOLIDWORKS, HP Polska, 3DConnexion, SolidCAM, SWOOD, Alphacam oraz Sage Polska.

Uczestnicy i goście DPS FORUM to przedstawiciele świata biznesu – przedsiębiorcy od lat prowadzący firmy, jak i założyciele startupów, inżynierowie, kadra akademicka, studenci i absolwenci uczelni technicznych oraz artystycznych. Coroczne wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia cennej wiedzy i nawiązania kontaktów. Już dziś zapraszamy firmy, instytucje, uczelnie i szkoły do współtworzenia kolejnej, jubileuszowej Konferencji Nowoczesnych Technologii.

Galeria DPS FORUM 2018

Fot. Aleksander Szczypek, Agata PawelecVideo DPS FORUM 2018