NIEZWYKŁA DROGA ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ W KRÓTSZYM CZASIE | EXACTFLAT

ExactFlat to oprogramowanie dla firm produkujących z zastosowaniem tkanin technicznych. Wprowadź wyroby zszywane na rynek szybciej, mniejszym wysiłkiem i niższym kosztem. Produkt ten który łączy pięć podstawowych etapów rozwoju produktu: projektowania, konwersji 3D do 2D (rozłożenie modelu na płasko), nestingu (upakowywania na arkuszu), kosztorysowania i tworzenia dokumentacji w jednym systemie.

AKTUALIZACJA W CZASIE RZECZYWISTYM

ExactFlat jest zawsze połączony z bazą danych i z innymi użytkownikami. To pozwala na lepsze zabezpieczenie danych, zapobiega ich przypadkowej utracie, ułatwia automatyczne zapisywanie kolejnych wariantów każdego projektu. W konsekwencji, użytkownik pozostaje także w kontakcie z innymi inżynierami, pracującymi nad danym projektem, a także – z szerszą społecznością SOLIDWORKS. Może brać udział w czatach na żywo z innymi użytkownikami, aby uzyskać opinię, odpowiedź na pytanie lub pomoc w danym wyzwaniu projektowym.

Funkcjonalności

Rozkładanie
Konwertowanie modeli 3D na płaskie rozkroje poprzez automatyczne rozkładanie i nanoszenie markerów.

Wykroje
Tworzenie i modyfikacja wykroi szybciej, wygodniej i z większą elastycznością poprzez parametryczne wykroje w czasie rzeczywistym.

Zintegrowany nesting
Szybsze i bardziej dokładne wyniki z nestingiem gotowym do produkcji z procesem projektowym dla każdego użytkownika.

Wideo

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha