SOLIDWORKS Cena nowoczesnej edukacji

W dzisiejszych czasach szkoły szukają innowacyjnych metod nauczania. Nowe technologie idealnie wpasowującą się w ten trend. Możemy do nich zaliczyć drukowanie 3D oraz projektowanie CAD 3D. Te dwie dziedziny nie od dziś znajdują się w programach nauczania w innych krajach. Rozwój kreatywności, wyobraźni przestrzennej, nowych technologi dzięki inżynierii 3D zmienia dotychczasowe podejście do nauki. Myśląc o innowacji w szkołach, pojawia się pytanie Jaka jest cena nowoczesnej edukacji?

Zobacz poniższym filmie jak w szkołach wykorzystywany jest CAD 3D i druk 3D. W opcjach możesz włączyć polskie napisy (automatyczne tłumaczenie).

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom szkół przygotowaliśmy gotowe rozwiązanie w postaci pakietu:

  • nowoczesny program dydaktyczny do nauki projektowania 3D CAD SOLIDWORKS
  • rewelacyjną drukarkę 3D Prime3D – laureat prestiżowego wyróżnienia „najlepsza polska drukarka 3d” w 2014 i 2015 roku.

SOLIDWORKS jest profesjonalnym oprogramowaniem, które dostosowaliśmy do możliwości i potrzeb dydaktycznych. Nasze rozwiązanie można wykorzystywać w ramach praktycznie każdego przedmiotu szkolnego – od matematyki (tworzenie i drukowanie brył), plastyki (tworzenie rzeźb, ozdób), biologii (drukowanie modeli komórek) i przede wszystkim zajęcia techniczne i informatykę (projektowanie obiektów 3D, naukę rzutowania i rysunku technicznego).

Oprogramowanie SOLIDWORKS Education Edition może być również wykorzystywane podczas egzaminów zawodowych związanych z CAD i jest zgodnie z wytycznymi KOWEZiU oraz rozporządzeń MEN.

Więcej informacji jak wdrożyć innowacyjne nauczanie, zainteresować uczniów nowymi technologiami oraz podnieść prestiż szkoły znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

SOLIDWORKS dla szkół: https://www.dps-software.pl/interfejs-solidworks-cad-3d-dla-szkol/

Podstawowe informacje o druku 3D: https://www.dps-software.pl/co-wiesz-o-druku-3d-pojecia-technologie/

Nasze kwalifikacje potwierdzone są uzyskanymi certyfikatami wydawanymi przez korporację SOLIDWORKS. DPS Software posiada status Preferred Educational Reseller, będący gwarancją naszego profesjonalizmu i świadczonych usług serwisowych w Edukacji na światowym poziomie. Sprawdź posiadane przez firmę certyfikaty.

Jaka jest cena nowoczesnej edukacji?

  • Pakiet “CAD3D+DRUK3D” warty ponad 11 000 zł teraz dostępny za 7980 zł brutto
    • 3D CAD SOLIDWORKS dla szkół
    • Drukarka 3d Prime – limited SOLIDWORKS Edition
  • Oferta ważna do wyczerpania zapasów lub 30 czerwca 2016

 

Zachęcam do kontaktu – Adrian Czapla | Młodszy Specjalista ds. Edukacji i Druku 3D

DPS Software – kontakt

Specjalista ds. Edukacji
i Druku 3D

Adrian Czapla
Adrian Czapla - Młodszy Specjalista ds. Edukacji i Druku 3D
+48 22 339 64 21
czapla@dps-software.pl