EDRAWINGS – PRZEGLĄDARKA PLIKÓW 2D i 3D DLA KAŻDEGO

Przeglądanie plików CAD 2D i 3D nie było jeszcze tak łatwe! eDrawings Viewer pozwoli Ci na szybkie i proste otwieranie, przeglądanie i drukowanie wielu formatów:

» SOLIDWORKS (.sldprt, .slddrw, .sldasm, .prtdot, .drwdot and .asmdot)
» eDrawings (.edrw, .eprt, .easm, .edrwx, .eprtx, .easmx)
» DXF/DWG (.dxf, .dwg)
» ProEngineer (.prt, .prt., .xpr, .asm, .xas)
» 3DXML files (.3dxml)
» STL Files (.stl)
» CALS Files (.cal, .ct1)
» IGES
» STEP z AP242
» OBJ
» 3DXML
» Inventor
» Creo

DOSTĘPNE NA MAC/WINDOWS TABLETACH I SMARTPHONACH

Już więcej nie będziesz martwić się czy Twoje urządzenie będzie wspierane! Aplikacja eDrawings działa zarówno na komputerach z oprogramowaniem Windows i MAC, a także na szerokiej palecie urządzeń mobilnych: platformy iOS (iPhone, iPad), a także urządzenia z Android. Przeglądanie plików CAD 3D i rysunków 2D już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem.

Interfejs

EDrawing interfejs
EDrawing interfejs
EDrawing interfejs
EDrawing interfejs
EDrawing interfejs
EDrawing interfejs
EDrawing interfejs
EDrawing interfejs
EDrawing interfejs

Wideo

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha