Relacja z DPS Forum 2015!

XIV edycja spotkania użytkowników SOLIDWORKS przyniosła w tym roku wiele emocji i zdecydowanie była największą konferencją SOLIDWORKS w kraju. Ponad 400 gości 28 października zawitało na Stadion Narodowy w Warszawie, by posłuchać o nowościach branżowych nie tylko związanych ściśle z oprogramowaniem dedykowanym dla inżynierów.

Wśród wielu atrakcji uczestnicy na własne oczy mogli zobaczyć Strefę Druku i Skanu 3D, gdzie gościliśmy wystawców prezentujących swoje produkty. Po raz pierwszy zorganizowana została strefa edukacyjna, tam swój głos zabierali m.in. profesorowie akademiccy, a także studenci z kół naukowych.

DPS Forum 2015 w liczbach:

• Ponad 400 gości z całego kraju
• 35 wystawców ze swoimi produktami
• Pierwsza w Polsce strefa edukacyjna – 150 osób
• Kolejna edycja konkursu ModelMania (około 50 uczestników!)
• Pełna sala warsztatowa – 40 stanowisk komputerowych
• 21 osób – największa liczba osób z jednej firmy
• 790 wypitych kaw i 12 kilogramów kruchych ciastek :)

Pełna energii prezentacja podróżnika Aleksandra Doby ściągnęła niemal wszystkich uczestników do jednej sali. Również nowości SOLIDWORKS 2016 zrobił wrażenie na użytkownikach.

Pozostało podziękować za Państwa udział w kolejnej edycji spotkania użytkowników SOLIDWORKS i zaprosić na kolejną edycję. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi lub pomysły to jesteśmy chętni do rozmów – konferencja@dps-software.pl.

Tymczasem zapraszamy również do udziału w pokonferencyjnej ankiecie DPS Forum. Liczymy się z Państwa opinią i z roku na rok chcemy, by nasze wydarzenia były coraz lepsze.

Kliknij i wypełnij ankietę!
Wśród ankietowanych wylosujemy trzy osoby, które otrzymają darmowe szkolenie z oferty DPS Software

Następujące osoby otrzymują dwudniowe szkolenie. Z laureatami skontaktujemy się mailowo.
– Pan Jarosław Mańkowski
– Pan Paweł Ziobrowski
– Pan Sebastian Zgutka