PRZYŚPIESZENIE PROCESU SPRZEDAŻY

Oprogramowanie DriveWorks jest używane zarówno przez małe jak i duże firmy do automatyzacji procesu projektowania. Jeżeli jesteś inżynierem, który potrzebuje zautomatyzować swoje modele wykonane w programie SOLIDWORKS lub jeśli Twoja firma chce wdrożyć nowoczesne narzędzia sprzedażowe, takie jak Konfigurator Produktu (Product Configurator) lub Guided Selling (Rekomendacja odpowiedniego produktu w eCommerce) wśród swoich handlowców, dystrybutorów, a nawet klientów, to oprogramowanie DriveWorks jest najlepszym wyborem do współpracy z programem SOLIDWORKS.

DODATEK DO PROGRAMU SOLIDWORKS

Do oprogramowania DriveWorks wliczają się trzy produkty: DriveWorks Xpress, DriveWorks Solo oraz DriveWorks Pro. Wszystkie są Złotymi Produktami Partnerskimi SOLIDWORKS, a DriveWorksXpress jest już zawarty w każdej licencji SOLIDWORKS. Wszystkie produkty DriveWorks są modułowe i łatwo skalowalne, dzięki czemu możesz wdrażać DriveWorks i jednocześnie pracować nad projektami w swoim tempie, dodając kolejne funkcjonalności wtedy, kiedy ich potrzebujesz.

Oprogramowanie SOLIDWORKS 3D CAD

AUTOMATYZACJA PROJEKTOWANIA

Automatyzacja procesu projektowania pozwoli Ci na tworzenie projektów szybko i wydajnie. Automatyzacja sprawdza się idealnie, kiedy nowe projekty są tworzone na bazie poprzednich, istniejących projektów. Wykorzystaj oprogramowanie do Automatyzacji Projektowania, aby odciążyć swoich inżynierów, zwiększyć jakość produktu oraz zmniejszyć liczbę błędów. Oszczędzaj czas i zmniejsz koszty rozwoju produktu, jednocześnie zwiększając produktywność. Automatycznie generuj rysunki 2D i 3D dla swoich modeli SOLIDWORKS, oferty, listy i dane produkcyjne.

KONFIGURATOR SPRZEDAŻY

Konfigurator Sprzedaży dostępny dla Twoich oddziałów handlowych, dystrybutorów, a nawet klientów to potężne narzędzie sprzedażowe. Użyj go, aby łatwo przedstawić osobom bez wykształcenia technicznego wszystkie dostępne warianty swojego produktu, zapewnić szybką reakcję na zapytania ofertowe oraz sprawnie generować prawidłowe oferty. Nieważne, czy Twoi inżynierowie i handlowcy są w domu, w terenie, czy pracują poprzez pośredników i dystrybutorów, Konfigurator Sprzedaży pozwoli Ci przygotować dostosowaną odpowiedź szybko i profesjonalnie.

Interfejs

Wymagania

Wymagania sprzętowe DriveWorks

DriveWorks Xpress

DriveWorks Solo

DriveWorks Pro

System operacyjny
Windows 10, 64 bity  √  √  √
Windows 8.1, 64 bity  √
Windows 7 SP1, 64 bity  √
Wymagania sprzętowe
Pamieć RAM Minimalnie 8GB
Miejsce na dysku 300GB wolnego miejsca lub więcej
Karta graficzna Certyfikowana karta graficzna i sterowniki
Procesor Intel lub AMD ze wsparciem SSE2, 64-bit
Instalacja Napęd DVD, wejście USB lub połączenie internetowe

Wideo

Pakiety

LICENCJA DRIVEWORKS Xpress

Podstawowy poziom Automatyzacji Projektowania zawarty w każdej licencji SOLIDWORKS.

DriveWorksXpress to darmowe, łatwe w użyciu narzędzie do Automatyzacji Projektowania, które pozwala szybko i dokładnie stworzyć wiele wariantów Twoich części, złożeń i rysunków SOLIDWORKS. Jeżeli oferujesz swoje produkty w wielu różnych wariantach, lub wykonujesz wszystkie swoje produkty na zamówienie, DriveWorksXpress może pomóc Ci wychwycić reguły, którymi się kierujesz podczas projektowania, odtworzyć warianty istniejących produktów, zredukować żmudne, powtarzalne czynności, jak również oszczędzić czas i poprawić jakość produktu.

DriveWorksXpress jest darmowym dodatkiem zawartym w produkcie SOLIDWORKS. Możesz skonfigurować i przeprowadzić projekt automatyzacji w DriveWorksXpress, uruchomić projekt tyle razy ile chcesz, wypełnić formularz, a następnie szybko wygenerować wiele nowych wersji Twoich części, złożeń i rysunków. Oto jak to zrobić:

 • Przechwyć wymiary i operacje, którymi chcesz sterować w SOLIDWORKS.
 • Stwórz formularz do wprowadzania wartości sterujących Twoim modelem.
 • Zdefiniuj reguły sterujące Twoimi modelami, używając wartości wprowadzonych w formularzu.
 • Uruchom projekt kilka razy, aby stworzyć dostosowane warianty projektu.

Jak aktywować DriveWorks Xpress?
DriveWorksXpress jest już zainstalowany wewnątrz SOLIDWORKS, wszystko co musisz zrobić, aby go aktywować, to rozpocząć automatyzację.

 • Krok 1. Otwórz SOLIDWORKS.
 • Krok 2. Przejdź do Narzędzia, Produkty Xpress, DriveWorkXpress.
 • Krok 3. Kliknij na link do My.SolidWorks.com/xpress, aby otrzymać darmowy kod aktywacyjny dla DriveWorksXpress.
 • Krok 4. Skopiuj kod aktywacyjny DriveWorksXpress.
 • Krok 5. Wróć do SOLIDWORKS, wklej kod aktywacyjny w pole kodu produktu i naciśnij OK.
 • Krok 6. Zacznij automatyzację!

Kluczowe korzyści:

 • Przechwyć i ponownie wykorzystaj swoją wiedzę projektową.
 • Twórz reguły projektowe, aby zminimalizować błędy.
 • Automatyzuj powtarzalne czynności, aby zredukować czas projektowania nowych wariantów.
 • Zwolnij projektantów z konieczności wykonywania żmudnych zadań, dzięki czemu będą mogli skupić się na nowych projektach.

 

LICENCJA DRIVEWORKS Solo

Szybki i łatwy sposób na tworzenie i przeglądanie dostosowanych produktów wewnątrz SOLIDWORKS

DriveWorks Solo to łatwe w użyciu rozwiązanie z zakresu Automatyzacji Projektowania, które pozwala projektantom szybko i łatwo tworzyć i konfigurować dostosowane produkty wewnątrz SOLIDWORKS. Z wykorzystaniem DriveWorks Solo, możesz zredukować koszt wykonywania dostosowanych projektów, szybko reagować na zapytania ofertowe, zredukować powtarzalne czynności, a także zwiększyć jakość produktu.

Z jednego prostego formularza wejściowego, DriveWorks Solo może szybko generować modele 3D, rysunki 2D, listę materiałów, ofertę handlową i wiele innych, w sposób automatyczny. Projekt automatyzacji w DriveWorks Solo jest łatwy do skonfigurowania, zarządzania i użytkowania. Możesz skonfigurować projekt raz, a potem uruchomić go dowolną ilość razy, wypełnić formularz i szybko wygenerować wiele nowych wersji Twoich produktów wraz z dokumentacją techniczną i handlową. Oto jak to zrobić:

 • Przechwyć wymiary i operacje, którymi chcesz sterować w SOLIDWORKS.
 • Stwórz dynamiczne, sterowane danymi formularze do wprowadzania wartości sterujących Twoim modelem.
 • Ustal reguły sterujące Twoimi modelami, używając wartości wprowadzonych w formularzu.
 • Uruchom projekt kilka razy, aby stworzyć dostosowane pliki produkcyjne i oferty.

Przetestuj DriveWorks Solo – Darmowa, 30-dniowa wersja Trial

Możesz pobrać i wypróbować DriveWorks Solo za darmo przez 30 dni pod adresem www.driveworkssolo.com. Darmowe szkolenie online, webinary, filmy szkoleniowe i wiele więcej materiałów jest dostępnych na platformie DriveWorks Community, aby pomóc Ci szybko rozpocząć pracę.

Kluczowe korzyści

 • Przechwyć i ponownie wykorzystaj swoją wiedzę projektową
 • Twórz reguły projektowe, aby zminimalizować błędy i poprawki oraz aby zwiększyć jakość produktu
 • Automatyzuj powtarzalne czynności, aby zredukować czas projektowania
 • Zwolnij zasoby i czas projektantów, dzięki czemu będą mogli się skupić na polepszaniu jakości produktu i wykonywaniu nowych projektów
 • Szybko twórz oferty handlowe, zdobywaj kolejne zlecenia i zwiększaj zyski

 

LICENCJA DRIVEWORKS Pro

Łatwy w użyciu konfigurator na komputery stacjonarne, urządzenia mobilne i tablety.

Zdolność łatwej konfiguracji, wyceny i ofertowania stało się kluczowe dla firm produkcyjnych wszystkich rozmiarów i we wszystkich gałęziach przemysłu. Dostosowane produkty stają się normą. Przekształć sposób w jaki prowadzisz swój biznes zamykając odstęp pomiędzy wstępnym zapytaniem ofertowym, a finalnym produktem z pomocą DriveWorks CPQ dla SOLIDWORKS.

Dostarczając Automatyzację Projektowania wraz z CPQ, konfiguratory produktu DriveWorks są oparte na regułach, obliczeniach i logice, poprawiając jakość produktu, zmniejszając ilość kosztownych błędów i wzmacniając Twoją renomę.

Łatwy do skonfigurowania. Łatwy w obsłudze.

Łatwo stwórz swój własny konfigurator DriveWorks bez wiedzy programistycznej i bez pomocy konsultantów. Upoważnij swoich handlowców, dystrybutorów i klientów do konfigurowania dostosowanych produktów szybko i łatwo.  Uwolnij się od ograniczeń konwencjonalnych konfiguratorów. Konfiguratory DriveWorks wyglądają i działają świetnie na każdym urządzeniu, pozwalając Tobie i Twoim klientom na konfigurowanie dostosowanych produktów w dowolnym miejscu.

Pozwól swoim klientom oglądać dostosowane dla nich produkty w imponującym środowisku 3D i widzieć efekty zmian projektowych w mgnieniu oka.

Proste szablony i doskonała komunikacja

Automatycznie wysyłaj przyciągające wzrok markowe dokumenty, które są spersonalizowane dla każdego klienta i zamówienia. Rozpocznij bardzo szybko, dostosowując gotowee szablony Konfiguratora Sprzedaży i Katalogu za pomocą intuicyjnego Projektanta Formularzy.

Łatwy do opanowania sposób pracy zapewnia przejrzystą komunikację zarówno między zespołami, jak również między systemami firmowymi, takimi jak CRM, ERP i CAD.

Oszczędzaj czas dzięki automatyzacji

Zredukuj powtarzające się czynności, automatyzując odpowiedzi do klientów i powtarzające się zadania inżynierskie. Dodatkowe moduły możesz dodawać, gdy ich potrzebujesz, aby utworzyć konfigurator produktu odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Najważniejsze korzyści:

 • Zaspokajaj rosnące zapotrzebowanie na produkty dostosowane, aby zyskać przewagę nad konkurencją.
 • Generuj oferty w rekordowym czasie.
 • Zredukuj koszty dostosowanych projektów.
 • Pochwal się swoimi konfigurowalnym produktami w 3D.

 

Ważne informacje i promocje – dowiedz się więcej

Zaufali nam

Referencje – Video Case Study

Kontakt