DPS Software nawiązuje współpracę z Technology Applied, firmą z rozwijającej się branży druku 3D

Nawiązanie współpracy - DPS Software oraz Technology Applied

DPS Software Polska nawiązała współpracę z Technology Applied. Firma, z siedzibą w Białymstoku, świadczy usługi w zakresie wytwarzania addytywnego części i urządzeń – od pomysłu poprzez projekt 3D i prototyp po krótką lub średnią serię produkcyjną. Druk 3D to branża, która dynamicznie się rozwija na całym świecie. Możliwości druku 3D są ogromne i znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Zalety druku 3D chce np. wykorzystywać Boeing, drukując tytanowe części konstrukcyjne do Dreamlinerów.

– Druk 3D jako nowoczesna metoda wytwarzania nie mógłby się obyć bez profesjonalnego oprogramowania. Dziś projektowanie specjalistyczne i wytwarzanie addytywne to dwie idące obok siebie, a jednocześnie nierozłączne dziedziny procesów produkcyjnych. Możliwości, jakie otwiera przed konstruktorami i projektantami druk 3D wymagają od nich zarówno nowych umiejętności, ale również dostosowanego i ułatwiającego pracę oprogramowania. – mówi Jarosław Kozak, CEO Technology Applied. I dodaje: – Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na współpracę z DPS Software Polska. Firma ta, jako największy w Polsce i budzący zaufanie dystrybutor oprogramowania specjalistycznego i Technology Applied, jako zaawansowane centrum prototypowo-produkcyjne, mogą zaoferować kompleksowe rozwiązania począwszy od procesu projektowania a na procesie produkcji kończąc. Dzięki tej współpracy klientów obu firm z pewnością nie ominie nowa rewolucja przemysłowa.

Dzięki współpracy obu firm klienci DPS Software mogą liczyć na specjalne promocje i oferty – już niedługo poinformujemy o szczegółach.

Więcej o zaletach druku 3D i technologiach wykorzystywanych przez firmę można przeczytać w naszej rozmowie z Jarosławem Kozakiem.

 


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego formularza:

captcha


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane