DPS Software w trybie pracy zdalnej – informacja dla klientów

DPS Software w trybie pracy zdalnej – informacja dla Klientów - zostań w domu

Ze względu na Wasze bezpieczeństwo oraz w trosce o zdrowie naszego zespołu oraz naszych bliskich, podjęliśmy decyzję, że od dziś będziemy pracować zdalnie.

W związku z wprowadzonym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego, a przede wszystkim w trosce o zdrowie i życie naszych klientów, partnerów oraz pracowników i ich rodziny, respektując jednocześnie zalecenia Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, z dniem 16 marca pracownicy DPS Software kontynuują pracę w trybie zdalnym. Stan ten będzie utrzymywany do odwołania tj. do czasu ustąpienia lub minimalizacji ryzyka związanego z wirusem COVID-19.

Co to oznacza dla naszych Klientów?

Jako dostawca niezawodnych rozwiązań IT dla biznesu, dysponujemy najnowszymi technologiami umożliwiającymi pracę zdalną z zachowaniem dotychczas stosowanych kanałów komunikacji z naszymi Klientami. Przyjęte standardy w zakresie realizowanych szkoleń, doradztwa oraz wsparcia serwisowego są gwarancją zachowania wysokiej jakości świadczonych usług. Nasza dostępność w dotychczasowych godzinach pracy oraz czasy reakcji na zgłoszenia pozostają bez zmian. W dalszym ciągu jesteśmy dostępni dla naszych klientów telefonicznie i mailowo – szczegóły poniżej.

Wsparcie Techniczne obsługuje na bieżąco wszystkie sprawy serwisowe, a szkolenia, za zgodą uczestników, są realizowane online. Wsparcie Techniczne dostępne jest standardowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 za pośrednictwem infolinii 800 40 50 50 oraz pod adresem email wsparcie@dps-software.pl 

Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować bezpośrednio do Opiekunów handlowych, na adres biuro@dps-software.pl lub poprzez kontakt telefoniczny z Biurami Regionalnymi: https://www.dps-software.pl/kontakt/

Wierzymy, że takie działania przyczynią się do opanowania trudnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa. Tymczasem przyłączamy się do akcji #zostanwdomu z dodatkowym przekazem od nas: #zdalniealeprofesjonalnie.

Praca zdalna? Dowiedz się jak transferować licencję SOLIDWORKS i DraftSight

Poznaj metody transferowania licencji SOLIDWORKS lub DraftSight – przejdź do artykułu.

Transfer licencji SOLIDWORKS i DraftSight - praca zdana - wypożyczenie licencji - DPS Software