DPS Software Polska z najwyższym wzrostem sprzedaży SolidCAM na świecie

Wyróżnienie dla DPS Software - sprzedaż SolidCAM na świecie

Z konferencji SolidCAM World, która odbyła się w dniach 28-30 maja 2018 r. w Tuttlingen w Niemczech, zespół DPS Software wrócił z prestiżowym wyróżnieniem.  Firma w 2017 roku osiągnęła najwyższy wzrost sprzedaży oprogramowania SolidCAM na świecie, który wyniósł 125 proc. w porównaniu do roku poprzedniego.

Na ten sukces pracował cały zespół DPS Software. Zawdzięczamy go zaufaniu naszych klientów, które na rynku rozwiązań inżynierskich dla polskiego przemysłu budujemy od ponad 20 lat – mówi Paweł Dziadosz, Dyrektor Generalny DPS Software – Firmy, które z nami współpracują, wiedzą że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Poza starannie dobraną ofertą składającą się z najlepszych rozwiązań, jako jedyni posiadamy dedykowane Centra Kompetencyjne, zapewniające usługi wdrożeniowe, szkoleniowe czy wsparcie techniczne.

DPS Software autoryzowany dostawca SolidCAM w Polsce

SolidCAM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na światowym rynku oprogramowania CAM. Pozycję swoją zawdzięcza m.in. 34-letniemu doświadczeniu w tworzeniu systemów CAM i jednolitej strategii integracji z SOLIDWORKS. SolidCAM posiada sieć dystrybutorów w ponad 50 krajach.  Czołowym resellerem i światowym liderem sprzedaży SolidCAM jest Grupa Kapitałowa DPS Software.

SolidCAM – strategie obróbcze 2-5 osiowe

Oprogramowanie SolidCAM, zawierające innowacyjny iMachining, jest w pełni zintegrowane ze środowiskiem SOLIDWORKS i tworzy ścieżki narzędzia mające stałe powiązanie z modelem CAD. Wszystkie operacje obróbcze mogą być definiowane, obliczane i weryfikowane bezpośrednio na parametrycznym złożeniu lub części w SOLIDWORKS.


Chciałbyś uzyskać więcej informacji o programie SolidCAM? Jesteś zainteresowany prezentacją oprogramowania CAD CAM?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.