DPS Software, po raz kolejny, w gronie laureatów nagrody „Gazele Biznesu”

DPS Software otrzymuje Gazele Biznesu 2020 - SOLIDWORKS - 3DEXPERIENCE

Z wielką dumą pragniemy poinformować, że firma DPS Software, po raz kolejny, znalazła się w gronie laureatów nagrody „Gazele Biznesu”, organizowanej przez dziennik „Puls Biznesu”.

Gazele Biznesu – najrzetelniejszy ranking przedsiębiorstw

„Gazele Biznesu” to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Inicjatywa organizowana jest przez dziennik „Puls Biznesu” i trwa nieprzerwanie od 2000 roku. Obecność w rankingu jest bezpłatna i bazuje na obiektywnych kryteriach, takich jak wyniki finansowe i transparentność firmy, co czyni „Gazele Biznesu” jednym z najrzetelniejszych zestawień tego rodzaju w kraju.

DPS Software w rankingu „Gazele Biznesu”

Zgodnie z wymaganiami rankingu, „Gazelę Biznesu” może otrzymać firma, która działa na rynku od co najmniej 2017 roku, osiąga przychody 3-200mln zł oraz w okresie ostatnich trzech lat stale zwiększa swoje przychody, nie odnotowując przy tym strat i publikując dane finansowe.

2020 to czwarty rok z rzędu, w którym firma DPS Software, ma zaszczyt dołączyć do prestiżowego grona laureatów nagrody „Gazele Biznesu”. Stając przed niezależną wywiadownią finansową, po raz kolejny udowodniła, że w pełni zasługuje na miano pewnego partnera biznesowego, który potrafi sprostać każdym wyzwaniom. Pomimo trudnego, związanego z pandemią COVID-19 okresu, spółka odnotowała wzrost przychodów rok do roku na poziomie 21%.

Partner, któremu zaufali klienci.

Spółka DPS Software na przestrzeni ostatnich 8 lat odnotowała wzrost zarówno przychodu jak i zysku o ponad 150%, co bezpośrednio przekłada się na ciągły rozwój przedsiębiorstwa. Dowodem tego jest rozwój organizacji na rynku krajowym i zagranicznym realizowany przez inwestycje w nowe obszary działalności spółki np. rozwiązania ERP, DMS, druk 3D i skanowanie 3D.

Otrzymanie statuetki plebiscytu „Gazele Biznesu” oznacza jedno: DPS Software to stabilny partner biznesowy, któremu ufają klienci.

Gazele Biznesu 2020 dla DPS SOFTWARE - resellera SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE