Ruszyła rekrutacja na dofinansowany kurs SOLIDWORKS – zgłoś się i zdobądź cenne kwalifikacje

Jeśli jesteś pracownikiem firmy z branży przemysłowej, pełnoletnim uczniem lub studentem kierunku technicznego i mieszkasz w województwie śląskim – masz szansę wziąć udział w dofinansowanym kursie SOLIDWORKS.

–  Warto wziąć udział w szkoleniach z kilku powodów. Wszystkie kursy są prowadzone przez profesjonalnych, doświadczonych trenerów.  Uczestnicy zdobywają cenną wiedzę i umiejętności, poszukiwane na rynku pracy. Szkolenia kończą się międzynarodowym egzaminem SOLIDWORKS, potwierdzającym kwalifikacje absolwentów. Kursanci nie muszą też ponosić dużych kosztów, bo pokrywają jedynie 10% wartości szkolenia, ponieważ program jest dofinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny. – mówi Julita Tomczyk, koordynatorka projektu. Uczestnicy mają możliwość uczestniczenia w trzech kursach o różnym stopniu trudności.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji na szkolenie, należy podejść do kursu on-line sprawdzającego podstawową wiedzę techniczną. Test on-line jest dostępny tutaj.

Szkolenia będą odbywać się w Katowicach. Rekrutacja na najbliższe terminy trwa do 30 września. 

Więcej informacji o zakresie kursów, najbliższych terminach i procesie rekrutacji można znaleźć pod adresem www.dps-software.pl/kurs-solidworks-katowice

Projekt „Kurs SOLIDWORKS z certyfikowanym egzaminem” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego z udziałem środków z Europejskiego Funduszu Społecznego.