Dni Druku 3D 2017 – sprawdź kogo będziemy gościć na naszym stoisku

Targi Dni Druku 3D Kielce - stoisko mapa DPS Software

Branżowe spotkanie miłośników branży druku 3D odbędzie się już za tydzień w dniach 28-30 marca 2017 w halach Targów Kielce. Dni Druku 3D 2017 towarzyszą po raz dziewiąty targom STOM, które odbywają się w tym samym czasie. Podczas trzydniowej wystawy zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze technologie oraz najnowsze oprogramowanie w tym SOLIDWORKS.

Bolid Prz Racing zaprojektowany i wykonany z wykorzystaniem technologii 3D

Na stoisku DPS Software będziemy gościć zespół studentów z Politechniki Rzeszowskiej. Młodzi inżynierowie zaprezentują swój bolid Formula Student. Został on zaprojektowany z wykorzystaniem oprogramowania SOLIDWORKS Education, a jego niektóre podzespoły jak np. fotel kierowcy zostały wykonane w technologii druku przestrzennego. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli porozmawiać z twórcami bolidu o ich pracy oraz usiąść za kierownicą szybkiego pojazdu. Więcej o samym zespole dowiecie się tutaj.

Zdjęcie gotowego bolidu podczas DPS Forum na Stadionie Narodowym PGE Narodowy Warszawa

O nowoczesnych technologiach opowie Technology Applied

Ambitna i rozwojowa firma z Białegostoku reprezentująca wysokobudżetowe drukarki 3D będzie miała swoje stoisko obok DPS Software. Osoby zainteresowane różnym technologiami druku zapraszamy do rozmowy i poznania firmy Technology Applied.

Przykłady wydruków 3D - różne technologie

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu dla edukacji

Specjaliści techniczni DPS Software zaprezentują najnowsze rozwiązania z zakresu oprogramowania CAD/CAM/CAE dla edukacji w tym SOLIDWORKS, SOLIDCAM, ALPHACAM, SWOOD. Każdy odwiedzający będzie miał możliwość zobaczyć oprogramowanie na żywo oraz zadać techniczne pytania. Natomiast specjalista ds. edukacji Adrian Czapla z chęcią odpowie na pytania związane z zakupem oprogramowania czy sprzętu komputerowego.

SOLIDWORKS Education CAD 3D - oprogramowanie DPS Software

Podsumowując, warto odwiedzić nasze stoisko bo:

  • Sprawdzisz swoje umiejętności w modelowaniu 3D
  • Zobaczysz konstrukcję bolidu zbudowanego przez studentów z PRz Racing Team oraz usiądziesz za jego kierownicą
  • Będziesz miał okazję zdobyć vouchery na międzynarodowe certyfikaty SOLIDWORKS i e-book’a „Podstawy modelowania i symulacji 3D w SOLIDWORKS”
  • Uzyskać licencję SOLIDWORKS

Informacje dla zwiedzających Dni Druku 3D 2017:

Miejsce: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, Kielce

Data i godziny otwarcia:

  • 28 marca 2017, wtorek: 900 – 1630
  • 29 marca 2017, środa: 900 – 1630
  • 30 marca 2017, czwartek: 900 – 1600

Stoisko DPS Software znajduje się w Hali B stoisko B-48

Mapka Dni Druku 3D