Zapraszamy na webinar – czy projekt elektryczny musi być zawsze dwuwymiarowy?

Projekt elektryczny w SOLIDWORKS - webinar

Prelegent Radosław Stusiński, Technical Manager Solidworks Electrical w Dassault Systèmes, podczas prezentacji internetowej opowie i zaprezentuje na żywo jak tworzyć dokumentację elektryczną w SOLIDWORKS Electrical – nowoczesnym narzędziu ECAD.

Kiedy zastanawiamy się nad strukturą projektu elektrycznego, to musimy rozważyć dwie zasadnicze kwestie. Przede wszystkim różnego typu schematy, będące integralną częścią projektu elektrycznego są tworzone w obszarze 2D. Z drugiej jednak strony logika, którą one przedstawiają musi być przeniesiona do świata rzeczywistego, świata trójwymiarowego.

 

Narzędzie SOLIDWORKS Electrical pomoże Ci szybko i bezpiecznie operować w świecie dwuwymiarowych projektów elektrycznych, ułatwiając tworzenie wielu typów schematów oraz innych dokumentów towarzyszących, takich jak: rysunki listew zaciskowych, widoki szaf, czy raporty w postaci list materiałowych. Równolegle SOLIDWORKS Electrical toruje drogę do trójwymiarowego projektu mechatronicznego, pozwalając na łatwą integrację komponentów elektrycznych z częścią mechaniczną opracowywaną w oprogramowaniu SOLIDWORKS CAD.

Weź udział w prezentacji poświęconej oprogramowaniu SOLIDWORKS Electrical

W poniedziałek 18 czerwca 2018 o godzinie 13:00. Zarejestruj się.

Projekt elektryczny w SOLIDWORKS Electrical - webinar rejestracja


Chciałbyś otrzymać bezpłatną wersję DEMO?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00, a przedstawimy Ci ofertę:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.