Cloud Computing: Jak przeprowadzać symulacje w chmurze bez dodatkowych kosztów?

Webinar Cloud Computing Symulacja w chmurze

Zapraszamy 10 września 2021 na webinar. Jak symulacje oparte na chmurze mogą zmniejszyć wydatki na sprzęt IT i przyspieszyć rozwój produktów?

Jeżeli w Twojej firmie istnieje zapotrzebowanie na zaawansowane symulacje ze względu na rosnące wymagania dotyczące rozwoju nowych produktów to oparta na chmurze platforma 3DEXPERIENCE® może zapewnić wiele korzyści, poprzez:

  • Możliwość tworzenia symulacji powiązanych z modelami SOLIDWORKS
  • Walidację złożonych modeli przy pomocy analiz liniowych i nieliniowych
  • Wykonywanie obliczeń dla symulacji strukturalnych i symulacji przepływu bezpośrednio w chmurze

Jakie przynosi to efekty? Wzrost poziomu innowacyjności i przyspieszenie w podejmowaniu właściwych decyzji projektowych. Jeśli chcesz przekonać się, jak symulacje w chmurze mogą pomóc w osiągnięciu przewagi nad konkurencją bez konieczności inwestowania w dodatkowy sprzęt IT, zapraszamy do wzięcia udziału w prezentacji internetowej.

Weź udział w bezpłatnym wydarzeniu

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia online. Webinar jest bezpłatny i prowadzony po polsku. Po prezentacji odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania związane z jego tematem. Zachęcamy do aktywnego udziału! Nie możesz uczestniczyć w określonym terminie? Zarejestruj się mimo wszystko – dla zainteresowanych udostępnimy nagranie webinaru.
 

 
Kiedy: Piątek, 10 września 2021
Godzina: 10:00
Czas trwania: 60 minut
Przejdź do rejestracji

Prezenter:
Marcin Sitkiewicz

Marcin Sitkiewicz - Senior Industry Process Consultant SOLIDWORKS

Senior Industry Process Consultant SOLIDWORKS