Studencie, nudzisz się w wakacje? Wykorzystaj czas na przygotowanie się do certyfikatu CSWA!

Certyfikat SOLIDWORKS CSWA dla studentów

Certyfikat CSWA jest podstawowym i najpopularniejszym certyfikatem potwierdzającym umiejętność modelowania w SOLIDWORKS. Egzamin nie jest zbyt skomplikowany, jednak warto do niego dobrze się przygotować.

Jedną z możliwości jest udział w specjalnych, wakacyjnych warsztatach organizowanych przez DPS Software.

Druga opcja to skorzystanie z e – learningu przygotowanego przez SOLIDWORKS. Składa się on z 44 interaktywnych lekcji. Aby skorzystać z kursu należy założyć konto na portalu MySOLIDWORKS. Podczas rejestracji zaznaczamy „I am not a SOLIDWORKS customer or I do not have a SOLIDWORKS Serial#” i przechodzimy dalej.

Certyfikat CSWA kurs na my.solidworks.com

Po przejściu przez proces rejestracji i aktywowaniu konta należy zalogować się na MySOLIDWORKS oraz zarejestrować swój 24 – cyfrowy klucz Student Access (SEK) otrzymany od wykładowcy.

przygotowanie się do certyfikatu CSWA

Po zarejestrowaniu klucza licencji możemy korzystać z materiałów on-line, w tym z kursu przygotowującego do CSWA. Znajduje się on w zakładce Training/ Overview/ CSWA Exam Prep Course.

On-line kurs SOLIDWORKS CSWA

Jeżeli czujesz się już dobrze przygotowany, zapytaj się swojego wykładowcy o darmowy kod na certyfikat CSWA. Powodzenia!