pixel

Centrum szkoleniowe DPS Software

W zakresie oprogramowania CAD, CAM, CAE i PDM, Centrum Szkoleniowe DPS Software może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w kształceniu pracowników firm, osób prywatnych, kadry akademickiej oraz studentów z całego kraju. Dbamy o wysoki standard oraz komfortowe warunki prowadzenia szkoleń, dlatego nasi trenerzy posiadają najwyższy stopień certyfikacji autoryzowany przez SOLIDWORKS CORP. Każda sala szkoleniowa jest klimatyzowana oraz wyposażona w dedykowane stacje robocze, a naszym kursantom zapewniamy materiały szkoleniowe, lunch i niezapomnianą atmosferę. Nasze Centrum Szkoleniowe uzyskało Certyfikat SOLIDWORKS: „Certificate Training and Support Provider”

OFERTA SZKOLENIOWA - RODZAJE PROWADZONYCH KURSÓW

4-DNIOWE
SZKOLENIA SOLIDWORKS

Skorzystaj z oferty weekendowej, aby w ciągu 4 dni przygotować się do certyfikacji CSWA lub CSWP.

3-DNIOWE
SZKOLENIA SOLIDWORKS

Szkolenie realizowane na Twojej uczelni, które jest zakończone międzynarodowym certyfikatem SOLIDWORKS

CERTYFIKACJA
MIĘDZYNARODOWA

Jako autoryzowane Centrum Szkoleniowe SOLIDWORKS, jesteśmy uprawnieni do przeprowadzenia międzynarodowej certyfikacji.

SZKOLENIA
DEDYKOWANE

Szkolenia te organizujemy na indywidualne zamówienie klienta - ich termin, długość i zakres są dostosowywane do preferencji zamawiającego.

SZKOLENIA DOFINANSOWANE
Z URZĘDU PRACY

DPS Software w 2008 roku zostało wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr: 2.14/00218/2008 i współpracuje z Powiatowymi Urzędzami Pracy organizując dofinansowane szkolenia.

TWOJA OFERTA

Nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia dla siebie? Skontaktuj się z nami, a my stworzymy ofertę specjalnie pod Twoje preferencje!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kalendarz szkoleń

* jeśli kalendarz nie wyświetla się poprawnie w Twojej przeglądarce, uruchom go w Chrome


Zapytaj o szkolenie
 

DLACZEGO WARTO SIĘ U NAS SZKOLIĆ

OPINIE UCZESTNIKÓW

CERTYFIKACJA SOLIDWORKS

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DPS Software ma możliwość przeprowadzania międzynarodowej certyfikacji SOLIDWORKS. Każdy użytkownik oprogramowania może zweryfikować wiedzę, przystępując do egzaminu na różnych poziomach zaawansowania.

CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate)- to pierwszy i najłatwiejszy certyfikat z rodziny SOLIDWORKS. Zdanie certyfikatu oznacza, że kursant posiadana specjalistyczną wiedzę w zakresie trójwymiarowego modelowania brył, opracowywania koncepcji projektów i tworzenia zrównoważonych projektów w oprogramowaniu SOLIDWORKS.

PRZYZNANE CERTYFIKATY DLA CENTRUM SZKOLENIOWEGO DPS SOFTWARE

Przyznane certyfikaty potwierdzają wysoką jakość usług szkoleniowych oferowanych przez Centrum Szkoleniowe DPS Software.

  • Znak Jakości TGLS Quality Alliance
  • Certyfikat ISO 9001:2015

Certyfikaty Centrum Szkoleniowego DPS Software

LOKALIZACJE SAL SZKOLENIOWYCH

Centra Szkoleniowe DPS Software znajdują się w sześciu miastach - Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Rzeszowie oraz lokalizacji wskazanej przez klienta. Kliknij na dane miasto, aby wyświetlić dokładną lokalizację.

Centrala Warszawa

  New City
ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa

 22 339 64 00

 biurodps-software.pl

Biuro Katowice

  Euro-Centrum Park Przemysłowy
ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice

 32 721 60 15

Biuro Wrocław

  Wrocławski Park Biznesu 3
ul. Bierutowska 57-59, 51-317 Wrocław

 71 361 03 31

Biuro Poznań

  Marcelin Office Center
ul. Jeleniogórska 16, 60-179 Poznań

  61 625 87 00

Biuro Gdańsk

  C200 Office Gdańsk
ul. Marynarki Polskiej 163, 80-557 Gdańsk

 58 882 08 20

Biuro Rzeszów

ul. Litewska 8, 35-302 Rzeszów

17 717 98 50

PODCZAS SZKOLENIA ZAPEWNIAMY

Ikony

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

Czy DPS Software jest certyfikowanym centrum szkoleniowym?
Tak. Wszystkie nasze kursy są oficjalnie autoryzowane przez Dassault Systems SOLIDWORKS Corporation i przeprowadzane przez certyfikowanych trenerów.
Co muszę zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu?
Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie do DPS Software poprawnie wypełnionego „Formularza zgłoszeniowego” pocztą elektroniczną na maila szkolenia@dps-software.pl lub tomczyk@dps-software.pl lub faxem na numer (22) 651 67 77.
Co powinien zawierać formularz zgłoszeniowy?
Formularz zgłoszeniowy zawiera: koszt szkolenia, nazwę kursu, termin, harmonogram szkolenia oraz miejsce szkolenia.
Co należy zabrać na kurs?

Jedynie pozytywne nastawienie i uśmiech. Nasze Centra Szkoleniowe zapewniają: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dedykowane stacje robocze HP dla każdego z kursantów na czas szkolenia, ciepły posiłek oraz przerwy kawowe (kawa, herbata, ciastka itd.).

Czy cena za szkolenie 6 – dniowe obejmuje cenę Certyfikatu CSWA lub CSWP?
Tak, cena za szkolenie obejmuje cenę kodu, który umożliwia jednorazowe podejście do egzaminu CSWA/CSWP.
Jak liczne są grupy szkoleniowe?
Tworzymy grupy maksymalnie do 8 osób. Dzięki temu trenerzy zwracają uwagę na indywidualne potrzeby każdego z kursantów.
Czy możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w siedzibie naszej firmy, jeśli nie mamy wystarczającej ilości lub jakości sprzętu?
Tak. Organizujemy szkolenia dla firm, w Państwa siedzibach. Istnieje możliwość wykorzystania naszego sprzętu lub tego dostępnego w firmie.
W jakich godzinach realizowane są szkolenia?
Szkolenia realizowane są wg. harmonogramu w godzinach 9-16.
Co obejmuje cena za szkolenie?
Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu realizowany w języku polskim, prowadzonym przez certyfikowanych trenerów DPS Software, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dedykowane stacje robocze HP dla każdego z kursantów na czas szkolenia, lunch oraz przerwy kawowe (kawa, herbata, ciastka itd.).
Na jaki numer konta i kiedy należy dokonać opłaty za kurs?
Wpłaty za szkolenie należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska S.A. , DPS Software Sp. z o.o. 02-676 Warszawa ul. Postępu 6 o numerze 81 1750 0009 0000 0000 2200 6967 najpóźniej na 7 dni przed datą pierwszych zajęć. DPS Software zastrzega sobie prawo rozwiązania umowy w przypadku jeżeli odpłatność za szkolenie nie zostanie zaksięgowana na rachunku bankowym DPS Software w powyższym terminie.
Kiedy mogę zrezygnować z kursu?
Rezygnacja uczestnika z udziału w szkoleniu na 7 lub więcej dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia nie pociąga za sobą żadnych obciążeń finansowych, pod warunkiem przesłania formalnej rezygnacji z udziału w szkoleniu faxem lub pocztą elektroniczną. Istnieje również możliwość zmiany uczestnika szkolenia.
Co jeśli pozostało mniej niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia,
a chcę z niego zrezygnować?
W przypadku zgłoszenia rezygnacji na mniej niż 7 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia, DPS Software zachowuje prawo do pełnego wynagrodzenia, tak jak za należycie wykonane szkolenie. Wcześniej wpłacone kwoty nie podlegają w tej sytuacji zwrotowi. Zamawiający zgłaszający Uczestników szkolenia ma prawo zmieniać osoby delegowane na szkolenie, aż do chwili jego rozpoczęcia. Zmiana powinna nastąpić w takiej samej formie, jak zgłoszenie.
Czy organizator może zmienić termin/odwołać szkolenie?
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia wpłacona przez uczestnika kwota zostanie zwrócona w całości w ciągu 7 dni od daty powiadomienia o odwołaniu, lub niezwłocznie po otrzymaniu przez DPS Software podpisanej korekty faktury VAT. Strony mogą również uzgodnić, że wpłacona kwota zostanie zaliczona na poczet zapłaty za udział uczestnika w szkoleniu w innym terminie.
Jaki jest termin ważności zakupionych szkoleń?
Od momentu wpłynięcia zamówienia do Działu Szkoleń jest dokładnie 12 miesięcy na wykorzystanie ich, w którymkolwiek z centrów szkoleniowych.

Szybki kontakt
 


 

DPS Software Polska - Partner w rozwoju Twojej firmy