CENTRUM EDUKACYJNE

DPS Software od ponad 20 lat angażuje się we wspieranie edukacji. W ciągu tego czasu dostarczyliśmy 25 tysięcy licencji oprogramowania CAD/CAM/PDM do kilkuset szkół, uczelni wyższych i jednostek badawczych. Zaowocowało to zdobyciem bezcennego doświadczenia oraz uzyskaniem w 2000 roku pierwszego w Polsce tytułu SOLIDWORKS Preferred Educational Reseller. Naszą wiedzą dzielimy się wdrażając oprogramowanie oraz współpracując z licznymi kołami naukowymi i startupami.

Rozwiązania dla edukacji

Licencje edukacyjne

Kompleksowy zestaw wiodących na rynku narzędzi przeznaczonych do dydaktyki. SOLIDWORKS EDUCATION EDITION zawiera:

  • SOLIDWORKS Premium
  • SOLIDWORKS Simulation
  • SOLIDWORKS Motion
  • SOLIDWORKS Plastics
  • SOLIDWORKS MBD
  • SOLIDWORKS Sustainability
  • SOLIDWORKS Electrical
  • SOLIDWORKS Composer
  • SOLIDWORKS Visualize Professional

Licencje badawcze

Licencja SOLIDWORKS Research udostępnia badaczom najnowsze technologie SOLIDWORKS przeznaczone do projektowania i przeprowadzania badań inżynieryjnych. Oprogramowanie oraz uzyskane za jego pomocą efekty można bez ograniczeń wykorzystywać w publikacjach, projektach finansowanych przez przemysł, przekazywaniu własności intelektualnej oraz składaniu wniosków o ochronę patentową.Certyfikacja

Program certyfikacji SOLIDWORKS umożliwia uczniom, studentom i wykładowcom uzyskanie międzynarodowych, prestiżowych certyfikatów potwierdzających znajomość oprogramowania. Dostęp do egzaminów jest bezpłatny w ramach aktywnej subskrypcji SOLIDWORKS Education Edition
Pobierz - wersja studencka

Jeżeli Twoja szkoła nie posiada SOLIDWORKS Education Edition, możesz uzyskać bezpłatną licencję na 60-dni po potwierdzeniu swojego statusu studenta lub ucznia.
Więcej szczegółów
Licencje domowe

Bezpłatne, roczne licencje przeznaczone do użytku domowego dla uczniów i pracowników naukowych. Dzielą się na SOLIDWORKS Student Engineering Kit (SEK) odpowiadające funkcjonalnością SOLIDWORKS Education Edition oraz Student Design Kit (SDK) tożsame z będące odpowiednikiem SOLIDWORKS Standard. O możliwość uzyskania takiej licencji możesz zwrócić się do swojego wykładowcy.
Materiały dydaktyczne

SOLIDWORKS Education Edition zawiera pełen program nauczania wraz z materiałami treningowymi, ułatwiając wykładowcom przekazywanie wiedzy na każdym poziomie edukacyjnym. W ramach licencji szkoły otrzymują również bezpłatne e-booki Podstawy modelowania i symulacji 3D oraz Podstawy SOLIDWORKS Electrical.MySOLIDWORKS

Użytkownicy edukacyjnych wersji SOLIDWORKS posiadają bezpłatny dostęp do platformy MySOLIDWORKS, gdzie mogą znaleźć ponad 600 różnych videotutoriali oraz kursy przygotowujące do egzaminów na certyfikaty.


Studencki Konkurs Projektowy

Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych inżynierów. Jest on organizowany od 2001 roku przez DPS Software Polska. W konkursie mogą wziąć udział studenci i uczniowie, którzy do projektowania wykorzystują oprogramowanie SOLIDWORKS. Co może być tematem projektu? Dosłownie wszystko – od produktów codziennego użytku, mebli, narzędzi po skomplikowane maszyny i pojazdy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.


Koła naukowe

Chętnie wspieramy koła naukowe i projekty studenckie dostarczając darmowe licencje, organizując szkolenia oraz prowadząc wspólne działania marketingowe.


Inkubatory

Inkubatory i akceleratory pomagają młodym przedsiębiorcom. Wsparcie mentorskie, analiza biznesowa, powierzchnie biurowe wspomagają rozwój projektu. Dodatkowo, w ramach współpracy, mogą otrzymać bezpłatne licencje komercyjne SOLIDWORKS, które będą udostępniać inkubowanym start-upom.


FabLaby

FabLaby i Makerspace’y to miejsca realizacji Twoich pomysłów i projektów. Dostęp do nowoczesnych narzędzi projektowych jest równie ważny jak posiadanie odpowiedniego zaplecza technicznego. Dlatego w ramach współpracy możemy dostarczyć bezpłatne licencje SOLIDWORKS dla wszystkich członków organizacji.


Start-upy

Wiemy, że rozpoczęcie działalności od podstaw może być trudne. Budżet początkujących przedsiębiorców często jest skromny, a projektowanie produktu, testowanie go, przygotowanie do produkcji, uruchomienie działalności gospodarczej oraz zbudowanie marki wiążą się z niemałymi kosztami. Program SOLIDWORKS for Entrepreneurs umożliwia uzyskanie bezpłatnych licencji komercyjnych narzędzi SOLIDWORKS na okres roku.
Więcej informacji

Centrum Edukacyjne

DPS Software od ponad 20 lat angażuje się we wspieranie edukacji. W ciągu tego czasu dostarczyliśmy 25 tysięcy oprogramowania CAD/CAM/PDM do kilkuset szkół, uczelni wyższych i jednostek badawczych.


Oprogramowanie dla edukacji

CERTYFIKACJA SOLIDWORKS

Międzynarodowy program certyfikacji SOLIDWORKS pozwala na zdobycie uznanego przez pracodawców potwierdzenia umiejętności. Dodatkowo, stanowi też okazję do zweryfikowania poziomu kształcenia uczniów i studentów. W ramach aktywnej licencji, szkoły mogą przeprowadzać poniższe egzaminy.

CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate)- to pierwszy i najłatwiejszy certyfikat z rodziny SOLIDWORKS. Zdanie certyfikatu oznacza, że kursant posiadana specjalistyczną wiedzę w zakresie trójwymiarowego modelowania brył, opracowywania koncepcji projektów i tworzenia zrównoważonych projektów w oprogramowaniu SOLIDWORKS.

SOLIDWORK EDUCATION W POLSCE

Wiemy, jak istotne jest, żeby uczniowie i studenci w procesie nauki mieli dostęp do nowoczesnego, zaawansowanego oprogramowania. Dostarczyliśmy ponad 25 tysięcy licencji edukacyjnych SOLIDWORKS do szkół i uczelni w całej Polsce, co czyni nas niekwestionowanym liderem w tym obszarze. Nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem Preferred Educational Reseller.

Zaufali nam

Sprzęt komputerowy

W swojej ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania dla edukacji, w tym nowoczesne stacje robocze HP certyfikowane do pracy z systemami CAD/CAM oraz manipulatory 3DConnexion ułatwiające pracę z oprogramowaniem 3D.

Case Study

Aktualności Centrum Edukacyjnego

EDU

Profesjonalne kursy dla inżynierów z branż przemysłowych. Najwyższa jakość, nowoczesny sprzęt HP, doświadczeni i certyfikowani trenerzy. Zapraszamy na dedykowane szkolenie z SOLIDWORKS, które przygotuje Cię do…

EDU

Program certyfikacji akademickiej SOLIDWORKS stanowi uznane potwierdzenie znajomości tego oprogramowania. Studenci posiadający certyfikat podnoszą swoją konkurencyjność na rynku pracy, natomiast dla uczelni certyfikacja stanowi okazję…

EDU

Historia założycieli firmy BZB UAS jest kolejnym przykładem potwierdzającym korzyści płynące z angażowania się podczas studiów w działalność kół naukowych. Kacper Budnik oraz Jan Byrtek…

Szybki kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha

Specjalista ds. Edukacji
Adrian Czapla

+48 609 200 394

aczapla@dps-software.pl

DPS Software Polska - Partner w rozwoju Twojej firmy