CAM SOLIDWORKS 2018 – przedstawiamy funkcjonalność – video cz.1

CAM SOLIDWORKS 2018 - video tutorial cz.1

SOLIDWORKS CAM jest w pełni zintegrowaną technologią, która umożliwia użytkownikom łączenie procesów projektowania i produkcji w jednej aplikacji (oknie). Inżynierowie ds. produkcji mogą programować ścieżki ruchu narzędzi bezpośrednio na modelu SOLIDWORKS. Inżynierowie ds. produktu mogą weryfikować projekt na wcześniejszym etapie rozwoju, aby uniknąć nieprzewidzianych kosztów i opóźnień. W przypadku wprowadzenia zmian w modelu projektu ścieżki ruchu narzędzi są również aktualizowane. Takie rozwiązanie łączy bezpośrednio działy projektowania i produkcji wspólnym oprogramowaniem oraz modelem 3D.

Od wersji 2018 SOLIDWORKS to narzędzie do jednoczesnego projektowania i przygotowywania do produkcji zintegrowane w jednym oprogramowaniu, w pełni asocjatywne. Zobacz poniższe filmy i zapoznaj się z SOLIDWORKS CAM.

 

 

 

 

 


Zobacz kolejne 5 filmów, przejdź na stronę SOLIDWORKS CAM 2018 – funkcjonalność cz. 2


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania? Chciałbyś otrzymać bezpłatną wersję DEMO oprogramowania? A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń+48 22 339 64 00:

captcha


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane