CAM SOLIDWORKS 2018 – przedstawiamy funkcjonalność – video cz.1

CAM SOLIDWORKS 2018 - video tutorial cz.1

SOLIDWORKS CAM jest w pełni zintegrowaną technologią, która umożliwia użytkownikom łączenie procesów projektowania i produkcji w jednej aplikacji (oknie). Inżynierowie ds. produkcji mogą programować ścieżki ruchu narzędzi bezpośrednio na modelu SOLIDWORKS. Inżynierowie ds. produktu mogą weryfikować projekt na wcześniejszym etapie rozwoju, aby uniknąć nieprzewidzianych kosztów i opóźnień. W przypadku wprowadzenia zmian w modelu projektu ścieżki ruchu narzędzi są również aktualizowane. Takie rozwiązanie łączy bezpośrednio działy projektowania i produkcji wspólnym oprogramowaniem oraz modelem 3D.

Od wersji 2018 SOLIDWORKS to narzędzie do jednoczesnego projektowania i przygotowywania do produkcji zintegrowane w jednym oprogramowaniu, w pełni asocjatywne. Zobacz poniższe filmy i zapoznaj się z SOLIDWORKS CAM.

 

 

 

 

 


Zobacz kolejne 5 filmów, przejdź na stronę SOLIDWORKS CAM 2018 – funkcjonalność cz. 2


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania? Chciałbyś otrzymać bezpłatną wersję DEMO oprogramowania? A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń+48 22 339 64 00:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.