Pierwsza bezprzewodowa mysz komputerowa przeznaczona dla mobilnych stacji roboczych CAD

CadMouse Wireless 3dconnexion

CadMouse Wireless to mysz komputerowa przeznaczona dla mobilnych stacji roboczych CAD. Oferuje wszystkie funkcje niezbędne dla profesjonalnych użytkowników programów CAD: dedykowany przycisk środkowy, inteligentne kółko myszy oraz czujnik optyczny o rozdzielczości 7200 dpi.

Nowoczesne i mobilne miejsca pracy projektantów wymagają zaawansowanego, ale jednocześnie przenośnego sprzętu. Dzięki myszy CadMouse Wireless użytkownicy mogą korzystać z funkcji przeznaczonych dla oprogramowania CAD, takich jak dedykowany przycisk środkowy i inteligentne kółko myszy, korzystając z jednego kompaktowego urządzenia bezprzewodowego.

Precyzja w wymagających projektach CAD SOLIDWORKS

Wysoce precyzyjny i energooszczędny czujnik optyczny zapewnia doskonałe odwzorowanie ruchów przez kursor myszy dzięki rozdzielczości 7200 dpi i adaptacyjnej częstotliwości próbkowania wynoszącej maksymalnie 1000 Hz (przy podłączeniu przez kabel USB). Nawet przy tak  doskonałych parametrach mysz CadMouse Wireless może działać przez dwa miesiące na jednym ładowaniu akumulatora (przy założeniu 8 godzin pracy dziennie przez 5 dni w tygodniu)

Mysz CAD dla SOLIDWORKS od 3dconnexion - CadMouse Wireles

Trzy rodzaje łączności

Mysz CadMouse Wireless można połączyć z komputerem na trzy sposoby. Użytkownicy mogą łatwo przełączać się między uniwersalnym odbiornikiem USB firmy 3Dconnexion wykorzystującym technologię bezprzewodową 2,4 GHz, połączeniem Bluetooth lub skorzystać z kabla USB i jednocześnie ładować akumulator litowo-jonowy.

Profesjonalne przybliżanie i oddalanie oraz przewijanie

Dwie z dostępnych funkcji szczególnie wpływają na efektywność pracy w aplikacjach CAD: inteligentne kółko myszy z funkcją SmartScroll i przyciski QuickZoom pod kciukiem. Kółko SmartScroll rozpoznaje środowisko aplikacji i automatycznie udostępnia odpowiedni tryb przewijania: precyzyjne przybliżanie i oddalanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach.

Funkcja QuickZoom umożliwia przybliżanie i oddalanie modelu z jednoczesnym jego wyśrodkowaniem za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Wystarczy przytrzymać przycisk, aby wybrać poziom powiększenia i uzyskać wymagany widok.

Cover for CadMouse Wireless 3dConnexion

Łatwy dostęp do ulubionych poleceń w aplikacjach

Przycisk funkcyjny  pozwala na otwarcie menu radialnego specyficznego dla aplikacji lub środowiska, co umożliwia bezpośredni dostęp do 8 ulubionych poleceń w każdej aplikacji lub środowisku. Wystarczy włączyć te polecenia poprzez kliknięcie lub przesunięcie kursora myszy.

Jeden sterownik. Wiele urządzeń. 

3DxWare 10 to jeden rozbudowany sterownik dla wszystkich urządzeń firmy 3Dconnexion. Jego prosty w obsłudze, ale zaawansowany interfejs umożliwia dostosowanie myszy CadMouse Wireless do stylu pracy w każdej aplikacji i środowisku.

Specyfikacja techniczna myszki cad 3dconnexion CadMouse Wireless

Specyfikacja techniczna CadMouse Wireless

 • 7 przycisków (w tym dedykowany przycisk środkowy)
 • Czujnik optyczny o rozdzielczości 7200 dpi i adaptacyjnej częstotliwości próbkowania wynoszącej maksymalnie 1000 Hz (przy podłączeniu przez kabel USB)
 • Funkcja QuickZoom
 • Inteligentne kółko myszy
 • Specjalnie opracowane ślizgacze PTFE
 • Uniwersalny odbiornik USB firmy 3Dconnexion z technologią bezprzewodową 2,4 GHz
 • Energooszczędna technologia Bluetooth 4.0
 • Kabel micro USB
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Wymiary (dł. × szer. × wys.): 110 × 67 × 38 mm (9,8 × 6,1 × 2,3 cala)
 • Waga: ok. 110 g
 • Gwarancja: 2 lata
 • Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, macOS 10.10 lub nowszy

Przetestuj CADMouse Wirelss w oprogramowaniu SOLIDWORKS podczas DPS FORUM 2017

Konferencja DPS Forum 2017 odbędzie się w środę, 18 października na Stadionie PGE Narodowym. Podczas spotkanie zostaną zaprezentowane m.in nowości SOLIDWORKS 2018. Wśród wystawców będziemy gościć producenta manipulatorów i myszek dla inżynierów firmę 3DConnecion. Na stoisku można będzie przetestować manipulatory oraz najnowszy produkt CadMouse Wireless. Więcej informacji o wydarzeniu, program konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne pod adresem www.dpsforum.pl

Test Demo CadMouse Wireles dla SOLIDWORKS