CadMouse Pro Wireless Left – myszka dla leworęcznych konstruktorów

CadMouse Pro Wireless Left

CadMouse Pro Wireless Left to idealne rozwiązanie dla specjalistów CAD, którzy preferują lub potrzebują myszy dla osób leworęcznych. Oferując wyjątkową, precyzyjną technologię firmy 3Dconnexion w pełnowymiarowym, dostosowanym do lewej dłoni korpusie, CadMouse Pro Wireless Left jest podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi CAD.

CadMouse Pro Wireless Left to podstawa każdego zestawu narzędzi CAD i idealny towarzysz myszy 3D typu SpaceMouse firmy 3Dconnexion. Nowa myszka zaprojektowana z myślą o osobach leworęcznych to jedyna taka mysz dla inżynierów dostępna w sprzedaży.

Zaawansowana ergonomia dostosowana do lewej ręki

Kształt nowej myszy z nachyloną krawędzią i wygodnym oparciem pod kciuk, zaprojektowany specjalnie z myślą o wyjątkowo wygodnym użytkowaniu podczas długich sesji pracy w CAD, pozwala ręce spoczywać w naturalnej pozycji na urządzeniu.

Przyciski są rozmieszczone idealnie, aby zapewnić jak najmniejszy ruch palców, a duże, inteligentne kółko przewijania, wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje wysoką kontrolę i komfort pracy.

Wraz z dedykowanym środkowym przyciskiem myszy przeznaczonym specjalnie dla aplikacji CAD, cechy te zabezpieczają przed dyskomfortem napięcia mięśni i ścięgien napotykanych podczas długich sesji pracy w CAD.

CadMouse Pro Wireless Left to też doskonałe uzupełnienie równie ergonomicznej linii myszy 3D typu SpaceMouse firmy 3DConnexion; oba urządzenia tworzą razem najbardziej naturalny, intuicyjny i wygodny sposób pracy w dowolnym środowisku CAD.

CadMouse Pro Wireless Left

Wysoka precyzja, wyjątkowa trwałość nowej myszki CadMouse Pro Wireless Left

Nowa mysz dla leworęcznych osób, stworzona zgodnie ze wytycznymi wysokiej klasy specjalistów CAD, zapewnia zerowe wygładzanie, przyspieszanie lub filtrowanie w celu uzyskania precyzyjnych wyników nawet w przypadku najbardziej technicznie zaawansowanych projektów. Dzięki czujnikowi o wysokiej rozdzielczości i adaptacyjnej częstotliwości próbkowania do 1000 Hz myszka idealnie nadaje się do zaspokajania codziennych potrzeb profesjonalistów CAD.

Oprócz wysokiej precyzji, CadMouse Pro Wireless Left firmy 3Dconnexion charakteryzuje się również wyjątkową trwałością działania. Główne przyciski myszy wytrzymają do 50 milionów kliknięć, co zagwarantuję specjalistom CAD pracującym standardowo 8 godzin dziennie długie lata użytkowania.

Ślizgacze z politetrafluoroetylenu (PTFE) o niskim tarciu są odporne na zużycie, co oznacza, że CadMouse Pro Wireless Left będzie gwarantowała płynne, precyzyjne ruchy o wiele dłużej niż przeciętna mysz. Dzięki przedłużonej, trzyletniej gwarancji użytkownicy będą mieli pewność bezproblemowego użytkowania i wytrzymałości zakupionego produktu.

Elastyczna łączność myszy z komputerem

Mysz CadMouse Pro Wireless Left można połączyć z komputerem na trzy sposoby: dzięki technologii Bluetooth Low Energy, uniwersalnemu odbiornikowi 3Dconnexion lub kablowi micro USB. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy zapewnia do trzech miesięcy użytkowania pomiędzy ładowaniami (przy założeniu 8-godzinnej pracy, 5 dni w tygodniu), co pozwala profesjonalistom CAD zająć się intensywnie pracą, a nie martwić o poziom energii pozostałej w myszy.

Płynna nawigacja, łatwy dostęp do narzędzi

Użytkownicy np. SOLIDWORKS przybliżają i oddalają modele i rysunki wiele razy dziennie. Funkcja QuickZoom sprawia, że ta czynność jest szybka i prosta. Naciśnięcie przycisków znajdujących się z boku myszy oddala lub przybliża model w kierunku kursora; przytrzymanie przycisków wywołuje funkcję ciągłego, precyzyjnego przybliżania / oddalania.

Ulepszone inteligentne kółko Smart Mouse Wheel 2 pozwala użytkownikom na precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD.

Umieszczony bezpośrednio za kółkiem przycisk gestów otwiera specyficzne dla aktywnej aplikacji, takiej jak SOLIDWORKS czy ALPHACAM,  menu radialne, co daje użytkownikom błyskawiczny dostęp do ulubionych poleceń za pomocą prostego gestu.

Uniwersalny sterownik 3DxWare 10

Sterownik 3DxWare 10 pozwala na pełne, dostosowane do potrzeb użytkownika konfigurowanie myszy i przypisywanie do przycisków ulubionych komend, makr czy menu radialnych. 3Dx Ware 10 rozpoznaje też aktywne środowisko i automatycznie zmienia ustawienia przypisane do aktualnie używanej aplikacji.

Funkcje i właściwości CadMouse Pro Wireless Left

 • Ergonomiczny kształt dostosowany do budowy lewej dłoni
 • 7 przycisków (5 programowalnych)
 • Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodną pracę w CAD
 • Łączność: uniwersalny odbiornik USB, Bluetooth, kabel micro USB
 • Energooszczędny optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości
 • Wbudowany akumulator o żywotności do 3 miesięcy użytkowania
 • Specjalnie zaprojektowane ślizgacze PTFE
 • Programowalne menu radialne
 • Kółko przewijania Smart Mouse Wheel 2
 • Funkcja QuickZoom

Specyfikacja techniczna

 • Optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości 7,200 DPI
 • Wbudowany akumulator litowo-polimerowy z 1100 mAh
 • Bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion®
 • Technologia Bluetooth®
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 126 mm x 74 mm x 44 mm
 • Waga: 140 g
 • System Windows: 7, 8.1, 10
 • System Mac OS: 10.10 lub nowszy

CadMouse Pro Wireless Left jest dostępny w cenie 500zł netto w zestawie z etui ochronnym oraz objęty 3 letnią gwarancją. Przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

Kup Teraz CadMouse