UNIKALNA TECHNOLOGIA SCREEN-TO-MACHINE ™

Program Cabinet Vision charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem integracji procesu projektowego z wytwarzaniem. Została opracowana i zaimplementowana unikalna technologia Screen-To-Machine ™, która już na etapie projektowania dołącza informacje o całej technologii wykonania. Oznacza to, że w momencie, kiedy klient zamawia szafkę o określonych wymiarach, w tej samej chwili program automatycznie generuje odpowiednie zapotrzebowanie materiałowe, rysunki wykonawcze i programy sterujące maszynami NC.

BOGATA BAZA DODATKOWYCH ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA

Zawarta w programie bogata baza dodatkowych elementów wyposażenia, np. sprzęt AGD, krzesła, itp., może być wzbogacana przez importowane modele w formacie DXF 3D oraz dodatkowo – tu ciekawostka – w natywnym formacie z darmowego programu Google SketchUp.

Interfejs

Cabinet Vision interfejs
Cabinet Vision interfejs
Cabinet Vision interfejs
Cabinet Vision interfejs
Cabinet Vision interfejs
Cabinet Vision interfejs
Cabinet Vision interfejs
Cabinet Vision interfejs
Cabinet Vision interfejs

Wideo

Podstawowe funkcje systemu

Wizualizacja i rendering. Moduł PhotoVision umożliwia generowania fotorealistycznych renderingów. Pełna swoboda w możliwości nakładania tekstur (również skanowanych), dodawanie i modyfikowanie położenia oraz natężenia punktów oświetlenia, ustawianie dowolnych widoków 3D, uwzględnienie odbić i cieni pozwala na idealne dopracowanie szczegółów wizualnych.
Bazy w programie. Cabinet Vision operuje na dostosowanej bazie danych dla projektów. Baza ta podzielona jest na szereg grup np. baza materiałów, w której określamy dostępne płyty i ich wymiary łącznie z grubością, możliwe kolory itp. Poszczegóne bazy mają swoje cechy, które mogą automatycznie wpływać na inne elementy projektu.
Screen to Machine Już na etapie projektowania dołączane są informacje o całej technologii wykonania. Oznacza to, że w momencie kiedy klient zamawia szafkę o określonych wymiarach, w tej samej chwili program generuje odpowiednie zapotrzebowanie materiałowe, rysunki wykonawcze i programy sterujące maszynami NC.

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha