Światowej klasy oprogramowanie CAD/CAM, które wpływa na wzrost Twojego biznesu

System CAD/CAM Alphacam wspomaga procesy wytwarzania na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Jego łatwość użycia, a jednocześnie zaawansowane możliwości generowania ścieżek narzędzi sprawiają, iż jest jedynym systemem którego potrzebujesz do frezowania, toczenia i obróbek wieloosiowych.

Moduły Alphacam dedykowane do obróbki metalu, drewna, kamienia

Oprogramowanie Alphacam to całkowicie zintegrowane rozwiązanie CAD/CAM dla przedsiębiorstw z wielu branż obrabiających kamień, metal czy drewno. Alphacam posiada olbrzymią elastyczność, która pozwala na spełnienie wszystkich potrzeb użytkowników zależnie od ich wymagań. Wszystkie moduły Alphacam posiadają jednakowy interfejs i środowisko graficzne, a funkcje CAD umożliwiają przygotowanie rysunku dla projektu części typu 2D lub 3D. Można także importować gotowy rysunek / model przygotowany w zewnętrznym programie CAD np. SOLIDWORKS. Szczegółowe informacje o Alphacam dostępne są na stronie produktu.

 

Oprogramowanie CAD CAM Alphacam 2017

Subskrypcja Alphacam – zapytaj o ofertę promocyjną

Od 1 września 2017 VERO Software, producent oprogramowania Alphacam zapowiedział zmianę sposobu naliczania odnowienia subskrypcji – licencje które nie posiadają subskrypcji dłużej niż 4 lata nie mogą być odnowione i konieczny jest nowy zakup oprogramowania. Dla nich też nie będzie prowadzone żadne wsparcie techniczne ani też nowe funkcje wprowadzane w oprogramowaniu. Zapoznaj się z nowościami Alphacam w wersji 2017R2, 2017R1, 2016R22016R1, 2015R2, 2015R1, 2014R2, 2014R1.

Zachęcamy do odnowienia aktualizacji i skorzystania z promocyjnych warunków cenowych.

 

Uzyskaj więcej informacji oraz ofertę na odnowienie subskrypcji oprogramowania Alphacam

Uzupełnij formularz kontaktowy aby otrzymać ofertę w przeciągu 24h.

Promocją objęte są wszystkie moduły oprogramowania Alphacam.

captchaWysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych
drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane