Światowej klasy oprogramowanie CAD/CAM, które wpływa na wzrost Twojego biznesu

System CAD/CAM Alphacam wspomaga procesy wytwarzania na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Jego łatwość użycia, a jednocześnie zaawansowane możliwości generowania ścieżek narzędzi sprawiają, iż jest jedynym systemem którego potrzebujesz do frezowania, toczenia i obróbek wieloosiowych.

Moduły Alphacam dedykowane do obróbki metalu, drewna, kamienia

Oprogramowanie Alphacam to całkowicie zintegrowane rozwiązanie CAD/CAM dla przedsiębiorstw z wielu branż obrabiających kamień, metal czy drewno. Alphacam posiada olbrzymią elastyczność, która pozwala na spełnienie wszystkich potrzeb użytkowników zależnie od ich wymagań. Wszystkie moduły Alphacam posiadają jednakowy interfejs i środowisko graficzne, a funkcje CAD umożliwiają przygotowanie rysunku dla projektu części typu 2D lub 3D. Można także importować gotowy rysunek / model przygotowany w zewnętrznym programie CAD np. SOLIDWORKS. Szczegółowe informacje o Alphacam dostępne są na stronie produktu.

 

Oprogramowanie CAD CAM Alphacam 2017

Subskrypcja Alphacam – zapytaj o ofertę promocyjną

Od 1 września 2017 VERO Software, producent oprogramowania Alphacam zapowiedział zmianę sposobu naliczania odnowienia subskrypcji – licencje które nie posiadają subskrypcji dłużej niż 4 lata nie mogą być odnowione i konieczny jest nowy zakup oprogramowania. Dla nich też nie będzie prowadzone żadne wsparcie techniczne ani też nowe funkcje wprowadzane w oprogramowaniu. Zapoznaj się z nowościami Alphacam w wersji 2017R2, 2017R1, 2016R22016R1, 2015R2, 2015R1, 2014R2, 2014R1.

Zachęcamy do odnowienia aktualizacji i skorzystania z promocyjnych warunków cenowych.

 

Uzyskaj więcej informacji oraz ofertę na odnowienie subskrypcji oprogramowania Alphacam

Uzupełnij formularz kontaktowy aby otrzymać ofertę w przeciągu 24h.

Promocją objęte są wszystkie moduły oprogramowania Alphacam.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha