Aktualizacja SOLIDWORKS 2018 SP3 już do pobrania dla użytkowników z subskrypcją

SOLIDWORKS 2018 SP 3.0 service pack - aktualizacja

Dostępna jest najnowsza wersja SOLIDWORKS 2018 Service Pack 3.0. Wszyscy użytkownicy posiadający usługę subskrypcji mogą pobrać najnowsze uaktualnienie do SOLIDWORKS 2018 ze strony: http://www.solidworks.com/customerportal. Następnie w dziale Downloads dostępne są pliki do pobrania.

W razie pojawienia się niejasności prosimy o kontakt z naszym Centrum Wsparcia Technicznego telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: wsparcie@dps-software.pl.

 

Service Pack SOLIDWORKS 2018 SP 3.0

 

Wsparcie dla plików JT

Aktualizacja Service Pack 3.0 wprowadza możliwość importu plików *JT do SOLIDWORKS. Format JT należy do rodziny plików CAD. Dzięki niemu możliwe jest przesyłanie dokładnej geometrii części lub złożenia wraz ze wszystkimi informacjami przy zachowaniu dużej kompresji. Obsługiwane  przez SOLIDWORKS 2018 wersje pliku JT: 8.x, 9.x oraz 10.x. Program 3D Interconnect odczytuje części zawierające JTBrep i XtBrep z właściwościami wizualnymi.

Zapoznaj się ze wszystkimi zmianami jakie wprowadza Service Pack 3 dla SOLIDWORKS 2018 – przejdź do strony.

Korzyści z posiadania Subskrypcji SOLIWORKS

W ramach aktualnej usługi subskrypcji jako użytkownik różnych licencji SOLIDWORKS masz dodatkowo do dyspozycji następujące oprogramowanie i usługi:

Najnowsze aktualizacje
Dostęp do Beta testów przyszłych wersji oprogramowania
SOLIDWORKS CAM (więcej)
SOLIDWORKS Visualize (więcej)
SOLIDWORKS PDM Standard (więcej)
3DXpert for SOLIDWORKS (więcej)
Dostęp do materiałów MySOLIDWORKS (więcej)
Darmowe certyfikaty CSWA i CSWP
Wsparcie Techniczne DPS Software (więcej)


Masz dodatkowe pytania dotyczące usługi subskrypcji?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00, a przedstawimy Ci ofertę:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.