Aktualizacja oprogramowania DraftSight 2021 SP1 – pobierz najnowszy service pack

DraftSight 2021 SP1 - service pack 1 - pobierz download

DraftSight 2021 SP1 to jeszcze lepszy sposób na tworzenie, edycję i przeglądanie plików DXF / DWG, import dokumentacji PDF wraz z warstwami oraz zarządzanie rysunkami w menadżerze dokumentacji.

Nowe funkcje DraftSight 2021 SP1

 • Import plików PDF 
  Nowa funkcjonalność, która pozwoli zaimportować dokumentację PDF (zapisaną w formie wektorowej) do rysunku jako blok wraz z warstwami (używaj warstw z pliku PDF, twórz warstwy dla nowych elementów, wykorzystuj aktualne warstwy). Uwaga! Narzędzie nie konwertuje zdjęć lub skanowanych dokumentacji.
 • Przetwarzanie wsadowe plików PDF
  Nowe narzędzie pozwala na jednoczesny import wielu plików PDF.
 • Menadżer rysunków (Sheet Set Manager)
  Dodatkowe narzędzie pozwalające zarządzać dokumentacją techniczną w tym arkuszami z wieloma rysunkami. Umożliwia np. zapisywanie do PDF lub drukowanie pojedyncze lub wsadowe (wiele wydruków) bez otwierania pliku, dodawania i modyfikowania właściwości arkusza oraz edycji i wstawiania tabelek.
 • Topo Tracer
  Narzędzie Topo Tracer umożliwia stworzenie trójwymiarowej rzeźby krajobrazu na rysunku poprzez śledzenie dwuwymiarowego obrazu topograficznego i wygenerowanie trójwymiarowej siatki, powierzchni lub bryły.
 • Kontrola nad wersjonowaniem i akceptacją rysunków
  Zarzadzanie cyklem życia rysunków dzięki połączeniu z 3DEXPERIENCE Platform i widgetem MySession. Pełna kontrola rewizji w rysunkach, łatwiejsze wyszukiwanie, podgląd i otwieranie, przypisywanie zadań, blokowanie rysunków będących w edycji.

Import plików dokumentacji PDF do DraftSight - rozpoznanie warstw i bloków

Przypominamy nowości wprowadzone w DraftSight 2021 wraz z Service Pack 0

 • Obsługa Visual LISP
 • Wzorce asocjacyjne
 • Obsługa bloków dynamicznych
 • Automatyczne wymiarowanie i automatyczne rozmieszczanie wymiarów
 • 3D ContentCentral® w okienku zadań (więcej o 3DContentCentral)
 • Kontrola jakości obrazów w zapisie do PDF
 • Modyfikacja koloru tła rzutni bezpośrednio za pomocą polecenia
 • szczegółowy opis powyższych nowości znajdziesz w tej publikacji.

Po więcej informacji o programie DraftSight zapraszamy na stronę produktu.
 
DraftSight 2019 2020 2021 - Dassault Systemes

Wypełnij formularz i pobierz DraftSight 2021 SP1 – dxf i dwg edytor. Legalne i bezpieczne pliki od DPS Software.







Po wciśnięciu przycisku i wysłaniu formularza na podany adres mailowy otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania plików.

 

Poznaj historie firm, które już korzystają z oprogramowania DraftSight

Young Industries

Young Industries używa oprogramowania DraftSight Enterprise do zadań związanych z projektowaniem 2D podczas opracowywania niestandardowych systemów transportu materiałów sypkich, w tym modyfikacji starszych rysunków, tworzenia prostych układów lub szkiców oraz opracowywania schematów P&ID (schematów orurowania i oprzyrządowania).

Chociaż większość prac projektowych i inżynieryjnych Young Industries wykonywana jest w 3D przy użyciu oprogramowania SOLIDWORKS, w tym wszystkie nowe projekty, to jednak firma wciąż ma potrzeby, które lepiej rozwiązuje się za pomocą narzędzi 2D CAD i tu wykorzystywany jest DraftSight Enterprise.

Dzięki DraftSight możemy zarządzać wcześniejszymi projektami i naszą biblioteką symboli P&ID, aby zaoszczędzić czas i wysiłek – mówi Vandine. Krótko mówiąc, DraftSight zwiększa elastyczność pracy z formatami plików 2D, a jednocześnie przyspiesza i ułatwia projektowanie naszych systemów transportu materiałów.

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu o firmie Young Industries oraz obejrzenia poniższego wideo.


Masz dodatkowe pytania dotyczące oprogramowania DraftSight? A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Porozmawiaj z ekspertem, skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00.