Ekskluzywne meble zdobywają uznanie klientów. Firma ADB Furniture wykorzystuje SOLIDWORKS, SWOOD i SOLIDWORKS PDM do produkcji mebli

ADB Furniture - projektowanie i produkcja mebli - SOLIDWORKS SWOOD PDM

ADB Furniture istnieje od 1998 roku i specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych mebli montowanych. Dzięki interesującemu wzornictwu i zachowaniu wysokich standardów jakościowych wyroby firmy zdobywają coraz większe uznanie klientów. Firma zdobyła wiele wyróżnień m.in. prestiżową nagrodę „Gazela biznesu 2005” dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Zobacz, jak ADB Furniture wykorzystuje takie rozwiązania jak SOLIDWORKS, SWOOD oraz SOLIDWORKS PDM.


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać bezpłatną wersję DEMO oprogramowania?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +48 22 339 64 00:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.