Świętuj z nami 23 urodziny DPS Software! Skorzystaj z urodzinowej promocji

23 urodziny DPS Software - upust - promocja

W 1997 r. w warszawskiej Fabryce Samochodów Osobowych FSO rozpoczęto produkcję Poloneza serii „PLUS”, ukazało się też pierwsze wydanie dziennika Puls Biznesu oraz odbył się V finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dokładnie 14 lutego 1997 r. obchodziliśmy już – co prawda jeszcze nieśmiało – Walentynki, ale to nie jedyny powód, dla którego jako DPS Software wspominamy ten dzień.

Otóż dokładnie 23 lata temu powstała firma CNS Solutions, sprzedająca m.in. sprzęt i oprogramowanie do projektowania 2D CAD i 3D CAD. W kolejnych latach firma rozwinęła się z 2 do ponad 90 pracowników, rozrosła się do 6 oddziałów w Polsce, sprzedała ponad 7 tysięcy licencji komercyjnych oprogramowania, które trafiło do ponad 2 500 klientów i przeszkoliła ponad 20 000 osób, w międzyczasie stając się częścią międzynarodowej grupy DPS Software.

Drodzy Klienci i Partnerzy! Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami od 23 lat! Wasze zaufanie motywuje nas do działania. Jesteśmy dumni, że wspólnie z Wami i dla Was rozwijamy rynek projektowania 3D CAD w Polsce. Z okazji naszych urodzin, życzymy sobie i Wam, by ta współpraca trwała i rozwijała się, przynosząc Wam dalsze sukcesy i wspierając Waszą innowacyjność.

Urodzinowa promocja DPS Software - 23 urodziny DPS Software

DPS Software z urodzinową ofertą

Z okazji 23 urodzin przygotowaliśmy wyjątkową promocję. W okresie od 14 do 28 lutego 2020 r. udzielamy 23% upustu na zakup licencji wieczystych na oprogramowanie oraz usług szkoleniowych z oferty DPS Software. Dodatkowo do każdego zamówienia dodajemy klocki kultowego samochodu “Polonez Atu Plus”, zaprojektowane i wykonane z wykorzystaniem SOLIDWORKS przez naszego klienta firmę Cobi. Taka okazja nie zdarza się codziennie!

Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.

SOLIDWORKS leasing
Solidcam w leasingu
Alphacam w leasingu
Swood w leasingu
Sage - partner Roadshow Produkcyjny

W celu otrzymania urodzinowej oferty wypełnij i wyślij formularz.

 


 


Oferta ważna jest od 14 lutego 2020 r. do 28 lutego 2020 r. W promocji dostępne są licencje wieczyste i szkolenia z portfolio DPS Software. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Materiał ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. i jest jedynie zaproszeniem do negocjacji.