20 lat DPS Software na targach Toolex 2017 – koniecznie sprawdź dlaczego warto nas odwiedzić!

20 lat DPS Software na targach TOOLEX 2017

Międzynarodowe targi Toolex odbędą się w dniach 3-5 października 2017 r. na hali Expo Silesia w Sosnowcu. DPS Software wraz z Partnerami zaprasza na swoje stoisko A-403

20 lat na polskim rynku to powód do dumy! Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy silną firmę z ugruntowaną pozycją na rynku. Aktualnie firma DPS Software to ponad 70-cio osobowy zespół specjalistów, 6 oddziałów w Polsce i obecność w 4 krajach (Polska, Niemcy, Austria i Szwajcaria). Z tej okazji zapraszamy Państwa na Targi Toolex 2017. Na 20 lecie firmy przygotowaliśmy nasze największe stoisko targowe, które podzieliliśmy na trzy strefy: sprzętu IT i oprogramowania, strefę handlową oraz produktową. To wszystko na 72 m2 w pawilonie A stoisko 403.

 

20 lat DPS Software podczas targów toolex 2017

 

Strefa sprzętu IT i oprogramowania  to przestrzeń do na testowania oprogramowania CAD 3D SOLIDWORKS oraz CAM SOLIDCAM.  Nasi partnerzy technologiczni HP Polska oraz  3DConnexion zademonstrują najnowsze mobilne stacje robocze HP Zbook oraz manipulatory SpaceMouse i myszki CadMouse. W trakcie testów dostępni będą specjaliści techniczni, którzy odpowiedzą na Państwa pytania.

Sprzęt komputerowy i peryferia HP 3DConnexion dla SOLIDWORKS

Strefa handlowa to doskonałe miejsce aby podczas targów porozmawiać o ofercie, o możliwościach zakupu i finansowania oryginalnego oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM/ERP, o licencjonowaniu i pomocy technicznej jaką oferuje DPS Software swoim klientom, zapytać o referencji lub umówić się na wizytę techniczno-handlową po zakończeniu targów.


Z okazji 20-lecia DPS Software przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na zakupu oprogramowania SOLIDWORKS i SOLIDCAM. Przyjdź i zapytaj o szczegóły . Stoisko A-403 Targi Toolex, Sosnowiec.


Strefa produktowa to coś dla oka. Na naszym stoisku zaprezentuje się nasz klient Game Over Cycles (GOC). To założona w 2012 roku polska firma budująca motocykle typu custom. GOC jest znana z tworzenia oryginalnych maszyn. Ich konstrukcje zdobywały nagrody na najbardziej poważanych konkursach w branży motocyklowej. Na naszym stoisku można będzie zobaczyć jeden z ich najnowszych motocykli HRC BIKE. Firma Game Over Cycles do projektowania i produkcji wykorzystuje oprogramowanie SOLIDWORKS oraz SOLIDCAM.

Game Overc Cycles na targach Toolex 2017 na stoisku DPS Software

Nasz kolejny klient na pewno zaskoczy Was swoim produktem. Atmat to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się m.in. modelowaniem, produkcją, udoskonalaniem drukarek 3D czy projektowaniem CAD. Atmat zaprezentuje DrinkBot do robienia drinków. Zautomatyzowany barman to rewolucyjna maszyna serwująca drinki na zamówienie zaprojektowana przy wykorzystaniu SOLIDWORKS.

Drinkbot firmy ATMAT

Przez trzy dni targowe towarzyszyć nam będzie barista z “Barista On Time“. Świeża, smaczna i aromatyczna kawa przygotowana przez doświadczonego baristę umili spotkania i rozmowy z Państwem. Serdecznie zapraszamy do spotkania podczas targów Toolex 2017 w Sosnowcu – stoisko A-403.

świeża kawa na na targach toolex 2017 od dps software i barista on time

Jak trafić na stoisko DPS Software A-403?

Zapoznaj się z poniższą mapką.

Z głównego wejścia do pawilonu kieruj się prosto i przy piątej alejce skręć w prawo. Drugie stoisko po prawej stronie nr A-403 – DPS Software.

Expo Silesia – godziny otwarcia targów Toolex 2017:

  • 3/10/2017 – wtorek 9:00-17:00
  • 04/10/2017 – środa 9:00-17:00
  • 5/10/2017 – czwartek 9:00-16:00

Mapka Plan Mapa Toolex 2017 - 20 lat dps software