Licencja SOLIDWORKS Visualize
FOTOREALISTYCZNA WIZUALIZACJA W SOLIDWORKS VISUALIZE

SOLIDWORKS Visualize jest „aparatem fotograficznym”, który umożliwia użytkownikom SOLIDWORKS i innych programów CAD tworzenie projektów, komunikację i współpracę za pomocą wysokiej jakości obrazów, dzięki czemu pobudza innowacje i wspiera decyzje projektowe i rozwiązania biznesowe.

SOLIDWORKS VISUALIZE OŻYWIA TWOJE PRODUKTY

Działanie aplikacji nie zależy od sprzętu, co oznacza, że projektanci, inżynierowie i inni twórcy, którzy używają SOLIDWORKS lub innego oprogramowania CAD (Rhino, Autodesk Alias czy 3ds Max) w procesie projektowania produktów technicznych, architektury łodzi urządzeń mechanicznych mogą tworzyć wzbogacone wizualizacje 3D ułatwiające podejmowanie decyzji w szybki i łatwy sposób.

 

SOLIDWORKS Visualize cena licencji

 

SOLIDWORKS Visualize pobierz

 

SOLIDWORKS Visualize licencjonowanie

 

SOLIDWORKS Visualize produkt

 

SOLIDWORKS Visualize motion

 

SOLIDWORKS Visualize opcje wizualizacji

 

SOLIDWORKS Visualize animacja

 

SOLIDWORKS Visualize licencja

 

SOLIDWORKS Visualize rendering

 

SOLIDWORKS Visualize realistyczne zdjęcie

 

SOLIDWORKS Visualize rendering

 

SOLIDWORKS Visualize wizualizacja

 

SOLIDWORKS Visualize

 

SOLIDWORKS Visualize Professional wizualizacja

 

SOLIDWORKS Visualize Standard wizualiacja

Szybkie publikowanie

SOLIDWORKS Composer umożliwia wiele możliwości, gdy chcemy przedstawić swoje projekty. Może to być zarówno plik HTML, PDF, grafika rastrowa (BMP, PNG czy TIFF), rysunki wektorowe (CGM, SVG, EPS), filmy (w tym ujęcia z lotu ptaka).

Wczesna dokumentacja

Rozpocznij tworzenie dokumentacji na wcześniejszym etapie projektu i szybciej aktualizuj ją w przypadku zmian projektowych, to znacznie ułatwi i przyspieszy pracę nad zaawansowanymi jak i tymi mniej skomplikowanymi projektami.

Interaktywne wizualizacje

Twórz interaktywne trójwymiarowe wizualizacje, które każdy może oglądać za pomocą bezpłatnego i dostępnego programu – SOLIDWORKS Composer Player. Twoi klienci będą pod wrażeniem takiego sposobu przedstawiania modelu!

Nie musisz znać CAD’a!

Łatwy i intuicyjny interfejs praktycznie nie wymaga wcześniejszej znajomości programu. Szczegółowe materiały szkoleniowe gwarantują, że nawet pracownicy bez wykształcenia technicznego mogą publikować profesjonalne wizualizacje 3D.

Grafika wektorowa

Koniec z małymi rozmiarami projektów, które na dużych rozdzielczościach mają słabą jakość! W SOLIDWORKS Composer możliwy jest zapis projektów w postaci grafiki wektorowej w rozszerzeniach .eps czy .svg.

Formaty plików

Obsługa dużej ilości rozszerzeń plików z pewnością ułatwi pracę. SolidWorks Composer otworzy pliki SolidWorks, CATIA, PRO/ENGINEER, STEP, IGES, Autodesk Inventor czy 3Dxml.

Kiedy produkty SOLIDWORKS Visualize będą dostępne?

Produkty SOLIDWORKS Visualize trafią do powszechnej sprzedaży wraz z pierwszym pakietem Service Pack SW2016, którego wprowadzenie jest zaplanowane na koniec stycznia 2016 r. podczas dorocznego spotkania SOLIDWORKS World.

W jaki sposób produkty SOLIDWORKS Visualize będą sprzedawane?

Oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize będzie dostępne w dwóch wersjach sprzedawanych poprzez sieć dystrybutorów obsługujących klientów biznesowych (Professional Channel). Wersja SOLIDWORKS Visualize Standard będzie dostępna w oddzielnej sprzedaży, ale będzie też składnikiem każdej licencji SOLIDWORKS Professional i Premium 2016 lub nowszych wersji, które obecnie są objęte subskrypcją.

Czy jeśli klient korzystający z oprogramowania SOLIDWORKS Professional lub Premium zrezygnuje z usługi subskrypcji, produkt SOLIDWORKS Visualize Standard przestanie u niego działać?

Tak, SOLIDWORKS Visualize Standard przestanie działać wkrótce po rezygnacji użytkownika SOLIDWORKS Professional lub Premium z usługi subskrypcji.

Jakie są możliwości rynkowe produktu i docelowe branże?

Produkty SOLIDWORKS Visualize będą skierowane do projektantów, inżynierów, pracowników kreatywnych i twórców treści we wszystkich branżach obsługiwanych przez SOLIDWORKS. Mogą mieć również zastosowanie w sektorach spoza tradycyjnej bazy użytkowników SOLIDWORKS, którzy zajmują się marketingiem, prezentacjami oraz gromadzeniem opinii klientów na temat produktów. Produkty SOLIDWORKS Visualize mają umożliwiać realistyczne, efektowne prezentowanie produktów na każdym etapie procesu projektowania.

Rozwiązania SOLIDWORKS Visualize umożliwiają udoskonalanie koncepcji produktów we wszystkich fazach – projektowania, rozwoju i marketingu. Pomagają użytkownikom w podejmowaniu decyzji, weryfikacji poprawności działania projektu, dopracowaniu pomysłów oraz sprzedaży najlepszych i najbardziej rozbudowanych koncepcji projektowych przed zaangażowaniem kosztownych zasobów inżynierskich i marketingowych.

Jak wygląda licencjonowanie produktu?

Produkty SOLIDWORKS Visualize są dostępne z licencjami jednostanowiskowymi oraz licencjami SNL. Ponieważ SOLIDWORKS Visualize jest aplikacją autonomiczną, nie jest zależna od licencji SOLIDWORKS, dzięki czemu fotorealistyczną wizualizację może dokończyć ktoś inny w firmie, co oznacza płynną i dynamiczną pracę nad projektem oraz sprzyja współpracy.

Czy produkty SOLIDWORKS Visualize będą odczytywać pliki utworzone we wcześniejszych wersjach aplikacji Bunkspeed?

Tak, produkty SOLIDWORKS Visualize będą w stanie wykorzystywać pliki i zasoby utworzone wcześniej za pomocą aplikacji Bunkspeed. Plików utworzonych w produktach SOLIDWORKS Visualize nie będzie można otwierać w poprzedni wersjach produktów, oznaczonych marką Bunkspeed.

Czy planowany jest egzamin certyfikacyjny?

Tak, jest on aktualnie opracowywany.

Z którymi wersjami SOLIDWORKS oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize jest zgodne?

W SOLIDWORKS Visualize można otwierać te same pliki SOLIDWORKS co w SOLIDWORKS 2016.

Czy klienci mogą importować pliki SOLIDWORKS Visualize do oprogramowania biurowego SOLIDWORKS?

Nie, macierzystych plików SOLIDWORKS Visualize nie można otwierać w SOLIDWORKS. Oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize ma możliwość eksportowania geometrii do kilku formatów, a wyeksportowane geometrie można następnie importować do SOLIDWORKS lub innych pakietów CAD.

Jakie języki są obsługiwane przez oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize?

Oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize będzie obsługiwało języki typowe dla SOLIDWORKS: angielski, niemiecki, czeski, hiszpański, francuski, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, rosyjski, turecki, chiński i chiński tajwański.

Co się stanie, jeśli klienci użytkownika i partnerzy mają inne systemy CAD; jak mogą wymieniać się informacjami?

Oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize obsługuje co najmniej 22 różne formaty plików, co sprawia, że jest ono znakomitym narzędziem do wykorzystywania danych CAD pochodzących z rozmaitych systemów oraz działów jednej firmy. Daje to wszystkim możliwość robienia „zdjęć” danych 3D na dowolnym etapie łańcucha projektowania i rozwoju.

Na czym polega różnica między SOLIDWORKS PhotoView 360 a SOLIDWORKS Visualize?

Oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize nie jest zamiennikiem PhotoView 360, lecz narzędziem komplementarnym, które zapewnia większość funkcji związanych z wizualizacją, o które prosili użytkownicy SOLIDWORKS.

Oprogramowanie PhotoView 360 najlepiej nadaje się do projektów, które podlegają ciągłym zmianom. Bezpośrednie połączenie oraz dwukierunkowe aktualizacje optymalizują renderowanie tworzonego projektu.

SOLIDWORKS Visualize przydaje się tam, gdzie kończą się możliwości PhotoView 360 – wprowadza środowisko, które bardziej przypomina fotografię niż techniczne renderowanie skoncentrowane na danych 3D. Ponieważ wyniki niczym się nie różnią od zdjęć, można je stosować bezpośrednio w marketingu i w innych obszarach, gdy fizyczne prototypy jeszcze nie istnieją lub ich wytworzenie pociągałoby za sobą nadmierne koszty.

Na czym polega różnica między SOLIDWORKS Visualize a produktami konkurencyjnymi?

Wyjątkowość oprogramowania SOLIDWORKS Visualize polega na połączeniu „modułu renderowania” z innymi funkcjami odnoszącymi się do projektowania. Większość produktów konkurencyjnych można określić jako „kolejne zwykłe moduły renderowania”, które często są zbyt naukowe i czasochłonne, aby były przydatne dla projektantów/inżynierów, LUB jako oprogramowanie typu „wszystko w jednym”, które korzysta ze skomplikowanych interfejsów, zintegrowanego modelowania i oprzyrządowania itp., które są niepotrzebne dla projektantów i inżynierów.

Jaka jest cena SOLIDWORKS Visualize?

Wstępna cena SOLIDWORKS Visualize oscylowana jest w przedziale 1495 – 3000$. Dla porównania

VRED (Autodesk) – 2000 – 27000$

KeyShot (Luxion) – 995 – 4800$

SOLIDWORKS
VISUALIZE
STANDARD

SOLIDWORKS
VISUALIZE
PROFESSIONAL

Renderowanie
Obsługiwane pliki
SOLIDWORKS (SLDPRT/SDLASM)
Alias (WIRE)
3D PDF
3DXML
ACIS (SAT)
IGES
STEP
Collada (DAE)
Pro/E Creo (PRT)
Animated Filmbox (FBX)
Filmbox
3D Studio Max (3DS)
Rhino (3DM)
Wavefront (OBJ)
SketchUP (SKP)
Maya (MB)
SolidEdge (ASM/PAR)
Autodesk (DWG/DXF)
Inventor (IPT/IAM)
CATIA
ICEM
U3D (Unigraphics)
Parasolids
NX
VDA
Pliki wyjściowe
Oświetlenie
Materiały
Animacje
Przygotowanie sceny
Opcje kamery

Aktualne promocje