SOLIDWORKS PCB
ŁATWA INTEGRACJA PROJEKTÓW MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH

SOLIDWORKS PCB to narzędzie umożliwiające współdzielenie danych projektowych pomiędzy konstruktorami elektroniki a konstruktorami od mechaniki. Jeden interfejs, jedno okno programu, szybka i łatwa wymiana informacji między działami. SOLIDWORKS PCB to niezależny produkt do tworzenia płytek obwodu drukowanego (PCB), który zapewnia dwukierunkowe połączenie między nakładkami MCAD i ECAD. SOLIDWORKSW PCB umożliwia użycie płytek obwodu drukowanego w złożeniu SOLIDWORKS, zmniejszając konieczność tworzenia prototypów. Funkcja synchronizacji umożliwia wykrycie problemów związanych m.in. ze złym umiejscowieniem otworów montażowych i zakłóceniami mechanicznymi w obrębie złożenia.

 

LICENCJE SOLIDWORKS PCB:
  • SOLIDWORKS PCB – zawierający oprogramowanie do projektowania płytek PCB oraz dodatek do 3D CAD SOLIDWORKS dający pełnię możliwości projektowania płytek w środowisku 3D. Dodatkowymi wartościami programu jest możliwość pracy w jednym oknie SOLIDWORKS’a. Istotny jest fakt, że cała współpraca odbywa się bez konieczności eksportu i importu danych. A to wszystko wsparte jest systemem SVN do zarządzania wersjami projektów.
  • SOLIDWORKS PCB CONNECTOR – dający możliwość zintegrowania posiadanej licencji ALTIUM DESIGNER z naszym 3D CAD SOLIDWORKS. Dzięki temu, aktualni klienci ALTIUM nie muszą rezygnować z zakupionego wcześniej programu.
Rozwiązanie SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB
SOLIDWORKS PCB Altium Electrical

Aktualne promocje