PERFEKCYJNE ZARZĄDZANIE DANYMI

Oprogramowanie przeznaczone jest dla rozwijających się, konkurencyjnych przedsiębiorstw, chcących usprawnić proces wyjścia produktu na rynek oraz całkowity koszt produkcji i obsługi produktu. EPDM pozwoli na wyeliminowanie błędów projektowych, umożliwi ponowne użycie już zaprojektowanych danych, co przekłada się na czas i pieniądze. Dzięki Enterprise PDM dokumentacja około-projektowa będzie uporządkowana i dobrze zarządzana, w pełni gotowa na audyt systemu ISO.

WERSJONOWANIE, OBIEG DOKUMENTÓW I INTEGRACJA Z SOLIDWORKS

Zrealizuj wizję biura bez papieru. Możliwość dodawania dokumentacji około-projektowej (Word, Excel, PDF i wiele innych) oraz podgląd i dodawanie uwag do dokumentacji konstrukcyjnej dla innych działów to główne cechy systemu EPDM. Natomiast dzięki wersjonowaniu nie trzeba kopiować całych projektów, możesz w łatwy sposób porównać wszystkie wersje tworzonych przez Ciebie dokumentów, łącznie z graficznym odzwierciedleniem różnic w plikach SOLIDWORKS.

 

Program SOLIDWORKS  PDM w zasadzie nie wymaga administrowania i udostępnia następujące funkcje o kluczowym znaczeniu:
  • Jedna scentralizowana przechowalnia zapewniająca zabezpieczenie danych projektowych
  • Zaawansowane narzędzia wyszukiwania ułatwiające ponowne wykorzystanie projektu
  • Wbudowane narzędzia do zapewniania zgodności z normami
  • Znaczne bieżące oszczędności operacyjne
  • Szybszy, usprawniony tok prac w obrębie całej organizacji

Zarządzanie dokumentami

Skalowalne narzędzie do wymiany dokumentów w firmie, dzięki któremu unikniesz problemów i bałaganu związanego w przechowywaniem danych na dysku sieciowym i wysłania plików poprzez e-maile.

Ulepszona komunikacja w zespole

EPDM to rewolucja we współpracy dla firm wymieniających między sobą dokumentację projektową oraz inne dokumenty. Dzięki powiadomieniom i wersjom zawsze wiesz, kiedy powstały zmiany w danym dokumencie.

Szybsze wejście produktów na rynek

Workflow, czyli możliwość przesyłania dokumentów do sprawdzenia i zatwierdzenia, powoduje że wszyscy w firmie wiedzą na czym mają pracować, w rezultacie nasze produkty szybciej wychodzą na rynek.

Zmniejszanie ryzyka błędów

Poprzez rewizje i stan, mamy pewność że pracujemy na najnowszym i zatwierdzonym dokumencie, dzięki czemu produkcja nie wytworzy elementów z błędami konstrukcyjnymi.

Skrócenie czasu projektowania

Poprzez wyszukiwanie i ponowne użycie już istniejących elementów, możemy projektować szybciej i wydajniej, zmniejszając jednocześnie ryzyko wystąpienia błędów projektowych.

Szybszy zwrot z inwestycji

Dzięki łatwemu procesowi implementacji oraz skróconej krzywej nauki, Twoje rozwiązanie zostanie zacznie funkcjonować bardzo szybko, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Aktualne promocje