Logopress - projektowanie tłoczników wielotaktowych
TŁOCZNIKI WIELOTAKTOWE W LOGOPRESS

Logopress3™ BLANK oferuje analizę elementów skończonych wraz z możliwością rozkładania modeli, wspomagające projektantów i/lub osoby szacujące łatwe określenie teoretycznego rozkroju skomplikowanych części tłoczonych. Logopress3 ™ BLANK nie jest narzędziem jedynie przeznaczonym do przemysłu matrycowego czy narzędziowego. Doświadczenie wykazało, że użytkownicy mogą szybko, łatwo i dokładnie rozkładać najróżniejsze elementy, takie jak:

25 LAT SUKCESÓW

Aż do 2002 roku firma dostarczała rozwiązania programowe 2D we Francji. W 2000 roku, po 3 latach badań i rozwoju w technologii 3D, Logopress zdecydował się również pracować parametryczne rozwiązania 3D i rozszerzyć swoją działalność na cały świat. Rozwiązania Logopress3™ są obecnie stosowane w ponad 30 krajach na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

 

Rozkładanie Blach
(Part Flattering)

Moduł, który umożliwia rozkładanie skomplikowanych zgięć. Od teraz można szybko tworzyć teoretyczne rozłożenia elementów utworzonych w oprogramowaniu SOLIDWORKS, tworzyć rozwinięcia obiektów nie posiadających grubości takich jak powierzchnie, a także rozkładać modele, które nie posiadają przetłoczenia.

Rozkrój blachy
(Strip Layout)

Moduł ten pozwala w bardzo szybki sposób tworzyć arkusze, na których w kolejnych stacjach będą przedstawiane takty tłocznika. Używa się go po utworzeniu rozłożenia elementu. Podczas zautomatyzowanego tworzenia stempli na jednej stacji, generowane są informacje jaki jest ażur na pozostałych

Tłocznik wielotaktowy
(Tool Creation)

Dzięki niemu możliwe jest automatyczne tworzenie formujących, gnących i tnących się stempli wykorzystywanych w budowie tłoczników. Moduł ten zdecydowanie przyspiesza proces ich konstruowania, a Logopress po utworzeniu stempli wykonuja automatyczne wycięcia otworów w odpowiednich płytach.

Aktualne promocje