IMOLD dla SOLIDWORKS jest obecnie najlepszym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie form wtryskowych
WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA FORM WTRYSKOWYCH

IMOLD dla SOLIDWORKS jest obecnie najlepszym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie form wtryskowych, wysoce automatyzującym proces modelowania i tworzenia dokumentacji. Program jest oparty na doświadczeniach inżynierów, na co dzień zajmujących się tego typu konstrukcjami, a w połączeniu z możliwościami SOLIDWORKS otrzymano w efekcie wysoce wydajną, prowadzącą krok po kroku przez tok opracowania, łatwą w obsłudze aplikację.

BEZBŁĘDNE FORMY

Imold pomaga tworzyć bezbłędne formy a co za tym idzie, podnosi wydajność projektantów form nawet dwukrotnie (w porównaniu do projektowania tradycyjnego w 3D CAD). Skrócenie czasu wykonania projektu w połączeniu z aplikacją SolidWorks redukuje w dużym stopniu czas dostarczenia produktu końcowego na rynek.

Szybkie publikowanie

SOLIDWORKS Composer umożliwia wiele możliwości, gdy chcemy przedstawić swoje projekty. Może to być zarówno plik HTML, PDF, grafika rastrowa (BMP, PNG czy TIFF), rysunki wektorowe (CGM, SVG, EPS), filmy (w tym ujęcia z lotu ptaka).

Wczesna dokumentacja

Rozpocznij tworzenie dokumentacji na wcześniejszym etapie projektu i szybciej aktualizuj ją w przypadku zmian projektowych, to znacznie ułatwi i przyspieszy pracę nad zaawansowanymi jak i tymi mniej skomplikowanymi projektami.

Interaktywne wizualizacje

Twórz interaktywne trójwymiarowe wizualizacje, które każdy może oglądać za pomocą bezpłatnego i dostępnego programu – SOLIDWORKS Composer Player. Twoi klienci będą pod wrażeniem takiego sposobu przedstawiania modelu!

Nie musisz znać CAD’a!

Łatwy i intuicyjny interfejs praktycznie nie wymaga wcześniejszej znajomości programu. Sczegółowe materiały szkoleniowe gwarantują, że nawet pracownicy bez wykształcenia technicznego mogą publikować profesjonalne wizualizacje 3D.

Grafika wektorowa

Koniec z małymi rozmiarami projektów, które na dużych rozdzielczościach mają słabą jakość! W SOLIDWORKS Composer możliwy jest zapis projektów w postaci grafiki wektorowej w rozszerzeniach .eps czy .svg.

Formaty plików

Obsługa dużej ilości rozszerzeń plików z pewnością ułatwi pracę. SolidWorks Composer otworzy pliki SolidWorks, CATIA, PRO/ENGINEER, STEP, IGES, Autodesk Inventor czy 3Dxml.

Aktualne promocje