Exalead OnePart wyszukiwanie danych projektu
INŻYNIERZE NIE TRAĆ WIĘCEJ CZASU NA WYSZUKIWANIE!

EXALEAD OnePart jest aplikacją do wyszukiwania danych dla inżynierów, która pomaga w decyzji o utworzeniu nowej lub użyciu już istniejącej części w ciągu jednej minuty!

MOŻLIWOŚCI EXALEAD

Wyszukuj części, złożenia i rysunki z różnych źródeł danych i we wielu formatach, nawiguj po relacjach CAD – rodzic/dziecko, porównuj meta-dane i sprawdzaj różnice pomiędzy plikami, wyszukuj po kształtach 3D lub w mgnieniu oka znajduj zduplikowane dokumenty.

Redukuj koszty i popraw jakość procesu rozwoju projektu – dzięki EXALEAD zwiększysz zwinność organizacji. Powiększaj ilość danych projektowych, które mogą zostać użyte w przyszłych wariantach.

Szybkie publikowanie

SOLIDWORKS Composer umożliwia wiele możliwości, gdy chcemy przedstawić swoje projekty. Może to być zarówno plik HTML, PDF, grafika rastrowa (BMP, PNG czy TIFF), rysunki wektorowe (CGM, SVG, EPS), filmy (w tym ujęcia z lotu ptaka).

Wczesna dokumentacja

Rozpocznij tworzenie dokumentacji na wcześniejszym etapie projektu i szybciej aktualizuj ją w przypadku zmian projektowych, to znacznie ułatwi i przyspieszy pracę nad zaawansowanymi jak i tymi mniej skomplikowanymi projektami.

Interaktywne wizualizacje

Twórz interaktywne trójwymiarowe wizualizacje, które każdy może oglądać za pomocą bezpłatnego i dostępnego programu – SOLIDWORKS Composer Player. Twoi klienci będą pod wrażeniem takiego sposobu przedstawiania modelu!

Nie musisz znać CAD’a!

Łatwy i intuicyjny interfejs praktycznie nie wymaga wcześniejszej znajomości programu. Sczegółowe materiały szkoleniowe gwarantują, że nawet pracownicy bez wykształcenia technicznego mogą publikować profesjonalne wizualizacje 3D.

Grafika wektorowa

Koniec z małymi rozmiarami projektów, które na dużych rozdzielczościach mają słabą jakość! W SOLIDWORKS Composer możliwy jest zapis projektów w postaci grafiki wektorowej w rozszerzeniach .eps czy .svg.

Formaty plików

Obsługa dużej ilości rozszerzeń plików z pewnością ułatwi pracę. SolidWorks Composer otworzy pliki SolidWorks, CATIA, PRO/ENGINEER, STEP, IGES, Autodesk Inventor czy 3Dxml.

Aktualne promocje