Oprogramowanie CAD ExacfFlat dla SOLIDWORKS
NIEZWYKŁA DROGA ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ W KRÓTSZYM CZASIE | EXACTFLAT

ExactFlat to oprogramowanie dla firm produkujących z zastosowaniem tkanin technicznych. Wprowadź wyroby zszywane na rynek szybciej, mniejszym wysiłkiem i niższym kosztem. Produkt ten który łączy pięć podstawowych etapów rozwoju produktu: projektowania, konwersji 3D do 2D (rozłożenie modelu na płasko), nestingu (upakowywania na arkuszu), kosztorysowania i tworzenia dokumentacji w jednym systemie.

AKTUALIZACJA W CZASIE RZECZYWISTYM

ExactFlat jest zawsze połączony z bazą danych i z innymi użytkownikami. To pozwala na lepsze zabezpieczenie danych, zapobiega ich przypadkowej utracie, ułatwia automatyczne zapisywanie kolejnych wariantów każdego projektu. W konsekwencji, użytkownik pozostaje także w kontakcie z innymi inżynierami, pracującymi nad danym projektem, a także – z szerszą społecznością SOLIDWORKS. Może brać udział w czatach na żywo z innymi użytkownikami, aby uzyskać opinię, odpowiedź na pytanie lub pomoc w danym wyzwaniu projektowym.

Rozkładanie

Konwertowanie modeli 3D na płaskie rozkroje poprzez automatyczne rozkładanie i nanoszenie markerów.

Wykroje

Tworzenie i modyfikacja wykroi szybciej, wygodniej i z większą elastycznością poprzez parametryczne wykroje w czasie rzeczywistym.

Zintegrowany nesting

Szybsze i bardziej dokładne wyniki z nestingiem gotowym do produkcji z procesem projektowym dla każdego użytkownika.


Aktualne promocje