pobierz edrawings - darmowa przeglądarka plików dwg dxf cad 3D
EDRAWINGS – PRZEGLĄDARKA PLIKÓW 2D i 3D DLA KAŻDEGO

Przeglądanie plików CAD 2D i 3D nie było jeszcze tak łatwe! eDrawings Viewer pozwoli Ci na szybkie i proste otwieranie, przeglądanie i drukowanie wielu formatów:

» SOLIDWORKS (.sldprt, .slddrw, .sldasm, .prtdot, .drwdot and .asmdot)
» eDrawings (.edrw, .eprt, .easm, .edrwx, .eprtx, .easmx)
» DXF/DWG (.dxf, .dwg)
» ProEngineer (.prt, .prt., .xpr, .asm, .xas)
» 3DXML files (.3dxml)
» STL Files (.stl)
» CALS Files (.cal, .ct1)
» IGES
» STEP z AP242
» OBJ
» 3DXML
» Inventor
» Creo

DOSTĘPNE NA MAC/WINDOWS TABLETACH I SMARTPHONACH

Już więcej nie będziesz martwić się czy Twoje urządzenie będzie wspierane! Aplikacja eDrawings działa zarówno na komputerach z oprogramowaniem Windows i MAC, a także na szerokiej palecie urządzeń mobilnych: platformy iOS (iPhone, iPad), a także urządzenia z Android. Przeglądanie plików CAD 3D i rysunków 2D już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem.

Szybkie publikowanie

SOLIDWORKS Composer umożliwia wiele możliwości, gdy chcemy przedstawić swoje projekty. Może to być zarówno plik HTML, PDF, grafika rastrowa (BMP, PNG czy TIFF), rysunki wektorowe (CGM, SVG, EPS), filmy (w tym ujęcia z lotu ptaka).

Wczesna dokumentacja

Rozpocznij tworzenie dokumentacji na wcześniejszym etapie projektu i szybciej aktualizuj ją w przypadku zmian projektowych, to znacznie ułatwi i przyspieszy pracę nad zaawansowanymi jak i tymi mniej skomplikowanymi projektami.

Interaktywne wizualizacje

Twórz interaktywne trójwymiarowe wizualizacje, które każdy może oglądać za pomocą bezpłatnego i dostępnego programu – SOLIDWORKS Composer Player. Twoi klienci będą pod wrażeniem takiego sposobu przedstawiania modelu!

Nie musisz znać CAD’a!

Łatwy i intuicyjny interfejs praktycznie nie wymaga wcześniejszej znajomości programu. Sczegółowe materiały szkoleniowe gwarantują, że nawet pracownicy bez wykształcenia technicznego mogą publikować profesjonalne wizualizacje 3D.

Grafika wektorowa

Koniec z małymi rozmiarami projektów, które na dużych rozdzielczościach mają słabą jakość! W SOLIDWORKS Composer możliwy jest zapis projektów w postaci grafiki wektorowej w rozszerzeniach .eps czy .svg.

Formaty plików

Obsługa dużej ilości rozszerzeń plików z pewnością ułatwi pracę. SolidWorks Composer otworzy pliki SolidWorks, CATIA, PRO/ENGINEER, STEP, IGES, Autodesk Inventor czy 3Dxml.

Aktualne promocje