Centrum szkoleniowe DPS Software

W zakresie oprogramowania CAD, CAM, CAE i PDM, Centrum Szkoleniowe DPS Software może pochwalić się prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w kształceniu pracowników firm, osób prywatnych, kadry akademickiej oraz studentów z całego kraju. Dbamy o wysoki standard oraz komfortowe warunki prowadzenia szkoleń, dlatego nasi trenerzy posiadają najwyższy stopień certyfikacji autoryzowany przez SOLIDWORKS CORP. Każda sala szkoleniowa jest klimatyzowana oraz wyposażona w dedykowane stacje robocze, a naszym kursantom zapewniamy materiały szkoleniowe, lunch i niezapomnianą atmosferę. Nasze Centrum Szkoleniowe uzyskało Certyfikat SOLIDWORKS: „Certificate Training and Support Provider”

TEMATYKA SZKOLEŃ

PROJEKTOWANIE 3D CAD | SOLIDWORKS
Podstawy modelowania
  Podstawowe szkolenie dla początkujących osób. Składa się z:
 • Części I – modelowanie części – 2 dni:
  Zakres: interfejs oprogramowania, podstawy z zakresu modelowania części, wprowadzenie do szkicu, tworzenie skorup i żeber, zastosowanie poszczególnych operacji edycji i konfiguracji, itd.
 • Części II – Złożenia i dokumentacja 2D – 2 dni
  Zakres: tematyka arkuszy i widoku rysunku, ich wymiarów, używania złożeń, jak operacji związanych z listą materiałów, tabeli i wydajności.

SOLIDWORKS Podstawy modelowania grafika
Zaawansowane modelowanie
 • Kurs jest przeznaczony dla osób posiadających już podstawową znajomość pracy w programie SolidWorks, a chcących poszerzyć swoje umiejętności w zakresie modelowania części i złożeń. Użytkownik nabywa wiedzę z zakresu zaawansowanej techniki tworzenia złożeń, ich edytowania i konfiguracji, wprowadzenia do szkicu 3D czy rysowania za pomocą splajnu.
SOLIDWORKS Zaawansowane modelowanie grafika
Dla administratorów
 • Kurs został przygotowany dla osób, które chciałyby poznać podstawowy sposób administrowania programem SolidWorks. Aby stworzyć efektywne środowisko pracy w oprogramowaniu, użytkownik wykorzystuje konfiguracje SolidWorks i Toolbox, harmonogram zadań oraz współpracę z działem technicznym.

SOLIDWORKS dla administratorów grafika
Arkusz
blachy
 • Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu modelowania części i złożeń w SolidWorks. Każdy uczestnik pozna metody tworzenia arkuszy blach, narzędzi, wsporników oraz funkcje narzędzi arkuszy blach.

SOLIDWORKS Arkusz blachy grafika
Konstrukcje
spawane
 • Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu oprogramowania SolidWorks o tworzenie konstrukcji spawanych, obiekty bryłowe, posługiwania się operacjami w spawaniu i złożeniu lub tworzeniu rysunku konstrukcji spawanych.

SOLIDWORKS Konstrukcje spawane grafika
Modelowanie powierzchniowe
 • Szkolenie dedykowane dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć bardziej złożone modele o dowolnym kształcie i formie. Wykonywane są modyfikacje brył przy użyciu powierzchni, modelowanie bryłowe i powierzchniowe, naprawa importowanych powierzchni itp.

SOLIDWORKS Simulation Wyboczenia
Formy wtryskowe
 • Szkolenie dedykowane jest użytkownikom, którzy chcą zapoznać się z narzędziami ułatwiającymi projektowanie matryc, stempli oraz oprzyrządowania formy.

SOLIDWORKS Formy wtryskowe grafika
Routing
 • Kurs stanowi wprowadzenie do zagadnienia projektowania instalacji rurowych za pomocą dodatku SolidWorks Routing. Po odbyciu kursu uczestnik będzie potrafił tworzyć, edytować i odpowiednio zarządzać trasami instalacji rurowych i elektrycznych z wykorzystaniem wszystkich komponentów tras.

SOLIDWORKS Routing grafika
Electrical
 • Kurs przeznaczony jest dla osób, które mają podstawową wiedzę o modelowaniu części i złożeń. Podczas kursu, uczestnik pozna specyfikę pracy w electrical, gdzie przedstawione są najważniejsze kwestie związane z tworzeniem schematów, pracy z projektem 2D do zrealizowania pełnego złożenia elektrycznego.

SOLIDWORKS Electrical grafika
Photoview 360
 • Uczestnik szkolenia po jego ukończeniu będzie potrafił stworzyć realistycznie wyglądające obrazy, dla zaprojektowanych w programie SolidWorks modeli. Dostosowywane są zadania oświetlenia modelu i kalkomanii, renderowania, tworzenie dostosowanych kolorów, post-processing itd.

SOLIDWORKS Photoview360 grafika
DODATKI SOLIDWORKS
Composer
 • Dedykowany jest każdej osobie, nawet bez doświadczenia inżynieryjnego, zainteresowanej wykorzystaniem danych CAD 3D w procesie tworzenia dynamicznych treści graficznych. Użytkownik uczy się tworzyć przejrzystą dokumentację produktową, która w prosty sposób przedstawi nawet najbardziej skomplikowany wyrób.

SOLIDWORKS Composer grafika
Visualize
 • Uczestnik szkolenia po jego ukończeniu będzie potrafił tworzyć w znacznie szybszy i prostszy sposób, realistycznie wyglądające obrazy i animacje, dla stworzonych w programie SolidWorks modeli. Użytkownik korzysta z takich funkcji jak animacje, renderowanie, zaawansowane opcje post-procesingu, konfiguracje modelu i wiele wiele innych.
SOLIDWORKS Visualize grafika
Draftsight
 • Szkolenie dedykowane jest dla każdego, kto zainteresowany jest profesjonalnym programem wspomagającym projektowanie 2D. Po ukończeniu kursu uczestnik będzie potrafił tworzyć i modyfikować rysunki przy zastosowaniu m.in. warstwy rysunku, polecenia modyfikacji rysunku, polecenia widoku itd.

SOLIDWORKS Draftsight grafika
Logopress 3
 • Podczas szkolenia użytkownik uczy się jak dokonywać analizy elementów skończonych wraz z możliwością rozkładania modeli, w łatwy sposób określić teoretyczny rozkrój skomplikowanych części tłoczonych lub jak należy tworzyć i edytować taśmy blachy.

SOLIDWORKS Logopress grafika
Swood
 • Szkolenie dedykowane jest każdej osobie zainteresowanej projektowaniem mebli skrzyniowych za pomocą dodatku SWOOD Desing do oprogramowania SolidWorks. W dalszej części szkolenia osoby, które posiadają już podstawowe umiejętności w tym zakresie dowiedzą się jak stworzyć złożone projekty, z zastosowaniem operacji typu SWOODBox oraz bibliotek złączy. Za pomocą dodatku SWOOD CAM użytkownik uczy się symulacji operacji frezowania i wiercenia, a także wygenerowania gotowego kodu NC.

SOLIDWORKS Swood grafika
Smap
 • Kurs składa się z trzech części, podczas których użytkownik oprogramowania poznaje sprawne projektowanie instalacji przemysłowych w zakresie P&ID, instalacji rurowych oraz izometrii.

SOLIDWORKS Smap grafika
ANALIZY INŻYNIERSKIE CAE | SOLIDWORKS SIMULATION, FLOW, PLASTICS
Statyka
 • Szkolenie ze statyki jest podstawowym kursem, który umożliwi dalsze nabywanie wiedzy w zakresie analiz inżynierskich. Użytkownik uczy się jak wykorzystywać wiele wariantów badań, może porównywać wyniki czy też określać scenariusz projektu.

SOLIDWORKS Statyka grafika
Professional
 • Kurs z zakresu PROFESIONAL jest dedykowany użytkownikom, którzy znają podstawy oprogramowania SW Simulation. W trakcie szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu analiz częstotliwości, wyboczeń, analizy termicznej, optymalizacyjnej, zmęczeniowej, termicznej z promieniowaniem oraz analizy zbiornika ciśnieniowego.
SOLIDWORKS Professional grafika
Premium
- dynamika
 • Uczestnik szkolenia poznaje m.in. zagadnienia poświęcone dynamicznym obliczeniom za pomocą metody elementów skończonych, zagadnienia analiz liniowych dynamicznych (historii modalnej, harmonicznej, drgań losowych i analizy spektrum reakcji) oraz nieliniowej analizy dynamicznej.

SOLIDWORKS dynamika grafika
Premium
- nieliniowość
 • Dzięki temu szkoleniu, kursant poznaje materiał poświęcony obliczeniom nieliniowym, nieliniowe zagadnienia strukturalne i mechaniczne, a także modele, które ulegają dużym przemieszczeniom bądź uplastycznieniu.

SOLIDWORKS Nieliniowość grafika
Flow simulation
 • Uczestnik szkolenia nauczy się symulować przeprowadzanie przepływu cieczy lub gazu w rzeczywistych warunkach, wykona scenariusze „A co, jeśli…” i nauczy się w efektywny sposób dokonywać analiz przepływu cieczy, wymiany ciepła oraz sił oddziałujących na zanurzone lub sąsiadujące komponenty.

SOLIDWORKS Flow similation grafika
Motion
 • Szkolenie Motion pozwala zdobyć wiedzę z zakresu tworzenia analiz ruchu. Użytkownik nauczy się przeprowadzać wczesną walidację projektowanych przez siebie ruchomych konstrukcji, ocenić rodzaje i wielkości sił pojawiających się na projektowanym mechanizmie lub konstrukcji oraz lepiej dobrać napędy, siłowniki itp.

SOLIDWORKS Motion grafika
Plastics
 • Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu SOLIDWORKS Simulation. Uczestnik nauczy się opracowania analizy wypełniania form wtryskowych, optymalizacji procesu oraz tworzenia asocjatywnej dokumentacji.

SOLIDWORKS Plastics grafika
WYTWARZANIE CAM | SOLIDCAM, ALPHCAM, SURFCAM
Solidcam - frezowanie
 • Szkolenie dedykowane jest osobom, które chciałyby nauczyć się pracować z oprogramowaniem CAM w zakresie frezowania 2D. Kolejne stopnie zaawansowania - 3 HSS, 3HSM i 5X, przeznaczone są dla osób znających podstawy oprogramowania. Po jego ukończeniu uczestnik będzie potrafił za pomocą programu wykonać symulacje tej obróbki, a także wygeneruje do niej gotowy program NC.

SOLIDWORKS solidcam-frezowanie grafika
Solidcam - toczenie, iMachining
 • Szkolenie dedykowane jest osobom, które chciałyby nauczyć się pracować z tym oprogramowaniem CAM w zakresie toczenia. Po jego ukończeniu uczestnik będzie potrafił za pomocą programu wykonać symulacje tej obróbki, a także wygeneruje do niej gotowy program NC. IMACHING jest jednym z bardziej zaawansowanych kursów dotyczących programu Solidcam, przeznaczony jest dla osób, które już posiadają podstawową znajomość pracy z tym programem Solidcam, a chcą poznać sposób pracy w tym programie z zakresie technologii iMachining.
SOLIDWORKS solidcam-toczenie-imachining grafika
Alphacam - frezowanie
 • To jeden z podstawowych kursów dotyczących programu Alphacam, dedykowany jest osobom które chciałyby nauczyć się pracować z tym oprogramowaniem CAM w zakresie frezowania 2D. Kolejne stopnie zaawansowania - 3D i 5X, przeznaczone są dla osób znających podstawy oprogramowania. Po jego ukończeniu uczestnik będzie potrafił za pomocą programu wykonać symulacje tej obróbki, a także wygeneruje do niej gotowy program NC.

SOLIDWORKS Alphacam-frezowanie grafika
Alphacam - toczenie
 • Szkolenie stanowi rozszerzenie do podstawowego kursu dotyczącego toczenia w programie Alphacam. Dedykowany jest osobom które posiadają już pewną znajomość pracy z tym programem na poziomie kursu „wprowadzenie do Alphacam” i chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie toczenia.

SOLIDWORKS Alphacam-toczenie grafika
Alphacam Router - frezowanie
 • Kurs stanowi wprowadzenie do pracy z dodatkiem Alphacam Router, który jest zintegrowanym rozwiązaniem CAD/CAM dla przedsiębiorstw branży drzewnej. Dedykowany jest osobom chcącym poznać podstawy frezowania 2D w tym dodatku. Kolejne stopnie zaawansowania - 3D i 5X, przeznaczone są dla osób znających podstawy oprogramowania. Po ukończeniu kursu uczestnik będzie potrafił za pomocą programu wykonać symulacje tej obróbki a także wygeneruje do niej gotowy program NC.

SOLIDWORKS Alphacam-router-frezowanie grafika
Alphacam Router - profiling
 • Kurs stanowi wprowadzenie do pracy z modułem Alphacam Profiling, który jest zintegrowanym rozwiązaniem CAD/CAM służącym do opracowywania obróbek dla wypalarek laserowych, palnikowych, plazmowych i wodnych. Dedykowany jest osobom chcącym poznać podstawy wycinania w tym module. Po ukończeniu kursu uczestnik będzie potrafił za pomocą programu wykonać symulacje tej obróbki, a także tworzyć dokumentację nestingu.

SOLIDWORKS Alphacam-router-profiling grafika
Surfcam - frezowanie
 • To jeden z podstawowych kursów dotyczących programu Surfcam. Dedykowany jest osobom, które chciałyby nauczyć się pracować z tym oprogramowaniem CAM w zakresie frezowania 2D. Kolejne części kursu – frezowanie 3D podstawowe i zaawansowane oraz 5X, przeznaczone są dla osób znających podstawy oprogramowania. Po jego ukończeniu uczestnik będzie potrafił za pomocą programu wykonać symulacje tej obróbki, a także wygeneruje do niej gotowy program NC.

SOLIDWORKS Surfcam-frezowanie grafika
Surfcam - toczenie
 • To jeden z podstawowych kursów dotyczących programu Surfcam. Dedykowany jest osobom, które chciałyby nauczyć się pracować z tym oprogramowaniem CAM w zakresie toczenia. Po jego ukończeniu uczestnik będzie potrafił za pomocą programu wykonać symulacje tej obróbki, a także wygeneruje do niej gotowy program NC.

SOLIDWORKS Surfcam-toczenie grafika

Podstawy modelowania

  Podstawowe szkolenie dla początkujących osób.
 • Część I – modelowanie części – 2 dni:
  Zakres: interfejs oprogramowania, podstawy z zakresu modelowania części, wprowadzenie do szkicu, tworzenie skorup i żeber, zastosowanie poszczególnych operacji edycji i konfiguracji, itd.
 • Część II – Złożenia i dokumentacja 2D – 2 dni
  Zakres: tematyka arkuszy i widoku rysunku, ich wymiarów, używania złożeń, jak operacji związanych z listą materiałów, tabeli i wydajności.

SOLIDWORKS Podstawy modelowania grafika

OFERTA SZKOLENIOWA

6-DNIOWE
SZKOLENIA SOLIDWORKS

Skorzystaj z oferty weekendowej, aby w ciągu 6 – dni przygotować się do certyfikacji CSWA lub CSWP.

3-DNIOWE
SZKOLENIA SOLIDWORKS

Szkolenie realizowane na Twojej uczelni, które jest zakończone międzynarodowym certyfikatem SOLIDWORKS

CERTYFIKACJA
MIĘDZYNARODOWA

Jako autoryzowane Centrum Szkoleniowe SOLIDWORKS, jesteśmy uprawnieni do przeprowadzenia międzynarodowej certyfikacji.

SZKOLENIA
DEDYKOWANE

Szkolenia te organizujemy na indywidualne zamówienie klienta - ich termin, długość i zakres są dostosowywane do preferencji zamawiającego.

SZKOLENIA DOFINANSOWANE
Z URZĘDU PRACY

DPS Software w 2008 roku zostało wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr: 2.14/00218/2008 i współpracuje z Powiatowymi Urzędzami Pracy organizując dofinansowane szkolenia.

TWOJA OFERTA

Nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia dla siebie? Skontaktuj się z nami, a my stworzymy ofertę specjalnie pod Twoje preferencje!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CERTYFIKACJA SOLIDWORKS

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DPS Software ma możliwość przeprowadzania międzynarodowej certyfikacji SOLIDWORKS. Każdy użytkownik oprogramowania może zweryfikować wiedzę, przystępując do egzaminu na różnych poziomach zaawansowania.

CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate)- to pierwszy i najłatwiejszy certyfikat z rodziny SOLIDWORKS. Zdanie certyfikatu oznacza, że kursant posiadana specjalistyczną wiedzę w zakresie trójwymiarowego modelowania brył, opracowywania koncepcji projektów i tworzenia zrównoważonych projektów w oprogramowaniu SOLIDWORKS.

LOKALIZACJA

Centra Szkoleniowe DPS Software znajdują się w pięciu miastach - Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Rzeszowie oraz lokalizacji wskazanej przez klienta. Kliknij na dane miasto, aby wyświetlić dokładną lokalizację

Centrala Warszawa

  Mokotów Plaza
ul. Postępu 6, 02-676 Warszawa

 22 339 64 00

 biurodps-software.pl

Biuro Katowice

  Euro-Centrum Park Przemysłowy
ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice

 32 721 60 15

Biuro Wrocław

  Wrocławski Park-Technologiczny
ul. Duńska II, 54-427 Wrocław

 71 361 03 31

Biuro Poznań

  Marcelin Office Center
ul. Jeleniogórska 16, 60-179 Poznań

  61 625 87 00

Biuro Gdańsk

  Olivia Business Centre
ul. Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

 58 882 08 20

Biuro Rzeszów

ul. Litewska 8, 35-302 Rzeszów

+48 607 823 720

PODCZAS SZKOLENIA ZAPEWNIAMY

Ikony

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy DPS Software jest certyfikowanym centrum szkoleniowym?
Tak. Wszystkie nasze kursy są oficjalnie autoryzowane przez Dassault Systems SOLIDWORKS Corporation i przeprowadzane przez certyfikowanych trenerów.
Co muszę zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu?
Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie do DPS Software poprawnie wypełnionego „Formularza zgłoszeniowego” pocztą elektroniczną na maila szkolenia@dps-software.pl lub tomczyk@dps-software.pl lub faxem na numer (22) 651 67 77.
Co powinien zawierać formularz zgłoszeniowy?
Formularz zgłoszeniowy zawiera: koszt szkolenia, nazwę kursu, termin, harmonogram szkolenia oraz miejsce szkolenia.
Co należy zabrać na kurs?

Jedynie pozytywne nastawienie i uśmiech. Nasze Centra Szkoleniowe zapewniają: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dedykowane stacje robocze HP dla każdego z kursantów na czas szkolenia, ciepły posiłek oraz przerwy kawowe (kawa, herbata, ciastka itd.).

Czy cena za szkolenie 6 – dniowe obejmuje cenę Certyfikatu CSWA lub CSWP?
Tak, cena za szkolenie obejmuje cenę kodu, który umożliwia jednorazowe podejście do egzaminu CSWA/CSWP.
Jak liczne są grupy szkoleniowe?
Tworzymy grupy maksymalnie do 8 osób. Dzięki temu trenerzy zwracają uwagę na indywidualne potrzeby każdego z kursantów.
Czy możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w siedzibie naszej firmy, jeśli nie mamy wystarczającej ilości lub jakości sprzętu?
Tak. Organizujemy szkolenia dla firm, w Państwa siedzibach. Istnieje możliwość wykorzystania naszego sprzętu lub tego dostępnego w firmie.
W jakich godzinach realizowane są szkolenia?
Szkolenia realizowane są wg. harmonogramu w godzinach 9-16.
Co obejmuje cena za szkolenie?
Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu realizowany w języku polskim, prowadzonym przez certyfikowanych trenerów DPS Software, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dedykowane stacje robocze HP dla każdego z kursantów na czas szkolenia, lunch oraz przerwy kawowe (kawa, herbata, ciastka itd.).
Na jaki numer konta i kiedy należy dokonać opłaty za kurs?
Wpłaty za szkolenie należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska S.A. , DPS Software Sp. z o.o. 02-676 Warszawa ul. Postępu 6 o numerze 81 1750 0009 0000 0000 2200 6967 najpóźniej na 7 dni przed datą pierwszych zajęć. DPS Software zastrzega sobie prawo rozwiązania umowy w przypadku jeżeli odpłatność za szkolenie nie zostanie zaksięgowana na rachunku bankowym DPS Software w powyższym terminie.
Kiedy mogę zrezygnować z kursu?
Rezygnacja uczestnika z udziału w szkoleniu na 7 lub więcej dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia nie pociąga za sobą żadnych obciążeń finansowych, pod warunkiem przesłania formalnej rezygnacji z udziału w szkoleniu faxem lub pocztą elektroniczną. Istnieje również możliwość zmiany uczestnika szkolenia.
Co jeśli pozostało mniej niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia,
a chcę z niego zrezygnować?
W przypadku zgłoszenia rezygnacji na mniej niż 7 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia, DPS Software zachowuje prawo do pełnego wynagrodzenia, tak jak za należycie wykonane szkolenie. Wcześniej wpłacone kwoty nie podlegają w tej sytuacji zwrotowi. Zamawiający zgłaszający Uczestników szkolenia ma prawo zmieniać osoby delegowane na szkolenie, aż do chwili jego rozpoczęcia. Zmiana powinna nastąpić w takiej samej formie, jak zgłoszenie.
Czy organizator może zmienić termin/odwołać szkolenie?
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia wpłacona przez uczestnika kwota zostanie zwrócona w całości w ciągu 7 dni od daty powiadomienia o odwołaniu, lub niezwłocznie po otrzymaniu przez DPS Software podpisanej korekty faktury VAT. Strony mogą również uzgodnić, że wpłacona kwota zostanie zaliczona na poczet zapłaty za udział uczestnika w szkoleniu w innym terminie.
Jaki jest termin ważności zakupionych szkoleń?
Od momentu wpłynięcia zamówienia do Działu Szkoleń jest dokładnie 12 miesięcy na wykorzystanie ich, w którymkolwiek z centrów szkoleniowych.
  Regulamin szkoleń (.pdf)

Szybki kontakt

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane

DPS Software Polska - Partner w rozwoju Twojej firmy